Обновено
Безделник Покриваат од страна на Софија Жолто – опфаќа САМО за DockAToT и Sleepyhead Делукс + Доковите - Бебе гнездо Спиење Pod Замена на Екстра Покрие - Пинк

Безделник Покриваат од страна на Софија Жолто – опфаќа САМО за DockAToT и Sleepyhead Делукс + Доковите - Бебе

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 983.76

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ Клупа На Обуката Делукс+ бебе безделник.ИЗДРЖЛИВИ Snap Копчето и патент.КОЖАТА -FRIENDLY И МЕКА - Нашето бебе гнездо опфаќа се изработени од 85% памук + 15% viscose и имаат мека текстура.ЛЕСНО НЕГА : Машина перат на нежни циклус.Собори сува на ниска топлина бебе Безделник покрие не ја изгуби својата боја по перење.Минимална & модерен дизајн.Безделник Покриваат од страна на Софија Жолто – опфаќа САМО за Dock ATo T и Sleepyhead Делукс + Доковите - Бебе гнездо Спиење Pod Замена на Екстра Покрие - Розова боја.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✮ Висок квалитетседиште перница е направен од кожаfriendly памук и лен ткаенини, и на блискиот пополнување

Зголемена патент отворање го прави лесно да го замени на додатен.Тоа исто така може да ефективно да го п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Прилагодливи заменска шема на двете страни на бебето гнездо Бебе гнездо pod обезбедува безбедна и cushioned м

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Поклопецот Encases Целиот Безделник И Е Лесно Да Се Стави На И Отстрани Исклучите, Многу Како Декоративен П

На перница е мека, лесно да се инсталира за стол и го поклопецот е пренослив, лесно да се чисти и одржува.

✔ Децата може да притискам во оваа супер мека столица капак 【Мек Материјал】 : Ова бебе седи до перници

ВИСТИНСКА Замена Дел.ВКЛУЧУВА 1 Подлога од ФишерЦена.СОВРШЕН Облик и Монтажа за вашиот ФишерЦена Делукс

Пакетот Вклучува : 1 PC Лизга Покрива САМО.Поклопецот Encases Целиот Безделник И Е Лесно Да Се Стави На И Отст

Мека, шарени полиуретан материјал е издржлив и лесен за одржување — само ги чисти со благ сапун и вода р

Scroll