Обновено
LORVIES Париз Елементи за Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Париз Елементи за Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина на : 20.5x20.5cm/ укината големина : 8 x 8 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.Нашите кутии за складирање полица кошеви коцка кутии фиока организатор корпа за играчки за деца ѓубре книги.Тоа се вклопува полица добро, или како фиоки организатор отпадоци и чување на кутии со чувствува удобно допир за деца играчки магазин книги весници облека Дома,кујна, канцеларија Организаторот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој Стилски Валкана Облека Торба Е Внимателно Дизајниран, И Додадовме Се Справи Со Дизајн За Подобро К

Површина е мазна и изработката е исклучителна.Секој детаљ е внимателно ткиво и на површината се уредни

Ова е нормално и таа ќе се опорави по еден период на време.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот ом

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА : Правоаголник, Направени од 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ.Облеката попреч

Комбинација на памук ткаенини и мебел го прави мали предмети, на дофат на раката повеќе деликатна.Памук

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

【Погоден за секоја прилика】 : Тоа е погоден за секое место во домот, мала соба, спална соба, bookcase, балкон,

Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.❥ Го поздраву

МУЛТИЦЕЛ : Kings Bin Складирање коцка може да се користи во : Дома за книги, списанија, играчки во детска игра

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина на : 20.5x20.5cm / укината големина : 8 x 8 инчи.Карактеристики : Еден

Кантите лесно може да магацинот една врз друга со факултативниот страна редење Корнизи.Сите мрежа Кант

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

3(Висина) инчи, совршен правоаголник кошеви се достапни во забава, тренди, симпатична стилови и бои, совр

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорап

Ако сте го купиле нашите производи складирање кутија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контак

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm / укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карак

Scroll