Обновено
Божиќ Украс,Божиќ Европската Директно Шупливи Железо Свеќа Носителот Празнична Украс Оркестарот Црна Божиќ Дрво#

Божиќ Украс,Божиќ Европската Директно Шупливи Железо Свеќа Носителот Празнична Украс Оркестарот Црна Божиќ Дрво

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 305.28

★ВИСОК КВАЛИТЕТ БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА-Постои силна атмосфера на радост и тоа е најдобриот избор за вашата домашна декорација.Тоа ќе додадете шарм и убавина на вашиот простор за живеење, свадба, забава, итн. ★УНИКАТЕН ДИЗАЈН-Нашиот Божиќ украси изгледа супер реални и lifelike, со уникатен Божиќ елементи да благодат вашиот празник украси!Овој едноставен и елегантен Божиќ производ дефинитивно ќе додадете мода на вашиот празник украси и донесе силна празнична атмосфера во вашиот дом. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-НИ ФТЦ(Федералната Комисија за Трговија & FCC( Федералната Комисија за Комуникации)уверение.Божиќ Резерви се направени од високо-квалитет на еколошки материјали , не-токсични, мазна површина, ќе не боли за вас и децата раце. ★МУЛТИ-КОРИСТЕЊЕ на ОБНОВЛИВИ-Нашиот Божиќ украси се погодни за ноќта на Вештерките,EChristmas, елка, Нова Година, за роденден, прослава, забава, домашна градина декорација, а исто така се погодни за големи трговски центри, хотели, куќи, облека шалтери, прозорецот прикажува, фестивали Внатрешна и надворешна декорација, подарок пакување, бонбони пакување, итн.Тие се обновливи.Донесе силна празнична атмосфера во вашиот дом. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашиот Божиќ украси, обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој божиќ свеќа носителот ќе донесе природата во вашиот дом во животно пријателски и уникатен начин О�

Античкиот дизајн може да се спушти слушалката, може да биде рачен, може да бидат обесени, украсете го ваш

ОРИГИНАЛНИ КРЕАТИВНИ ДИЗАЈН : Ексклузивни оригиналниот дизајн, delicately имитира структура на ковано желез

вечера Свеќа Носителот, 22cm Применливи празници : Божиќ, Денот на Вљубените, партиите, итн.Употреба на candle

Декорација на вашиот дом, се направи вашиот дом повеќе празнична.Совршен за красат елка и украсете го ва

Kingnero е снешко рингишпил обновлив светилник декорирани за Божиќ сцени.Тоа е произведена со нерѓосувачки

Божиќ декоративни candleholder осветлува топло Божиќ атмосфера.Произведени од премиум железо материјал, одл�

Слатка декорација за вашиот дом на Божиќ одмор, и совршен подарок за сите возрасти.Напојува со 3* копчето

Scroll