Обновено
Бебе Отстранлив Slipcover Безделник Покрие Лизга За Покривање Новородено Бебе Безделник Бебе Нега

Бебе Отстранлив Slipcover Безделник Покрие Лизга За Покривање Новородено Бебе Безделник Бебе Нега

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 792.00

Поклопецот Encases Целиот Безделник И Е Лесно Да Се Стави На И Отстрани Исклучите, Многу Како Декоративен Перница Случај Работи.Го Прави Голем Дар : Бебето Тушеви, Родендени, Велигден, Денот На Вљубените, Секогаш Кога.За Нега На Настава : Перење Пред Првата Употреба.Машина За Миење Во Топла Вода; Нежна Циклус.Собори Сува На Ниска Топлина.Пакетот Вклучува : 1 PC Лизга Покрива САМО.Материјал : 92% Полиестер И 4% Spandex.ГОЛЕМИНИ : 79x50.5cm/31.1x19.9",одговараат 74x45cm Бебе Кревет.За нега на Настава : Перење пред првата употреба.Машина за миење во топла вода; нежна циклус.Собори сува на ниска топлина.ГОЛЕМИНИ : 79x50.5cm/31.1x19.9",одговараат 74x45cm бебе bed Material : 92% полиестер и 4% spandex The покрие encases целиот безделник и е лесно да се стави на и отстрани исклучите, многу како декоративен перница случај работи.Го прави голем дар : бебето тушеви, родендени, Велигден, денот на вљубените, whenever Package вклучуваат : 1 PC Лизга покрива САМО.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мека, шарени полиуретан материјал е издржлив и лесен за одржување — само ги чисти со благ сапун и вода р

Прилагодливи заменска шема на двете страни на бебето гнездо Бебе гнездо pod обезбедува безбедна и cushioned м

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакетот Вклучува : 1 PC Лизга Покрива САМО.Поклопецот Encases Целиот Безделник И Е Лесно Да Се Стави На И Отст

✮ Висок квалитетседиште перница е направен од кожаfriendly памук и лен ткаенини, и на блискиот пополнување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ Клупа На Обуката Делукс+ бебе безделник.ИЗДРЖЛИВИ Snap Копчето и патент.КОЖАТА FRIEND

На перница е мека, лесно да се инсталира за стол и го поклопецот е пренослив, лесно да се чисти и одржува.

✔ Децата може да притискам во оваа супер мека столица капак 【Мек Материјал】 : Ова бебе седи до перници

ВИСТИНСКА Замена Дел.ВКЛУЧУВА 1 Подлога од ФишерЦена.СОВРШЕН Облик и Монтажа за вашиот ФишерЦена Делукс

Поклопецот Encases Целиот Безделник И Е Лесно Да Се Стави На И Отстрани Исклучите, Многу Како Декоративен П

Зголемена патент отворање го прави лесно да го замени на додатен.Тоа исто така може да ефективно да го п

Scroll