Обновено
Cocosity Универзална Случај, Тастатура, Plug and Play Таблета Лаптоп СТП Кожа Големиот Екран на Мобилен Телефон Заштитна Водоотпорен СТП Заштитни Случај Маска, Отпорно на Гр

Cocosity Универзална Случај, Тастатура, Plug and Play Таблета Лаптоп СТП Кожа Големиот Екран на Мобилен Телефон

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно поврзан, исто така, поддржува голем екран на мобилен телефон.Тастатура носителот случај - Најчесто се користи за сите 9.Мулти-функционални постави Премиум СТП случај + тастатура, со штанд, имате три работи во исто време, овозможува со повеќе совршена заштита за вашиот таблет и големиот екран на мобилен телефон.Со штанд функција, погоден за канцеларија, гледате филм или видео записи со hands-free.1inch таблети, за i OS / за таблет, за Huawei / за Windows.Plug & Play - Главно поврзан со Bluetooth безжична конекција, plug and play, исто така, многу е удобен и лесен за ракување.Тастатура Дизајн - Совршено дизајнирани со фина изработка за супер добро копчето чувствуваат, исто така лесно да се работи.Plug & Play - Главно поврзан со Bluetooth безжична конекција, plug and play, исто така, многу е удобен и лесен за ракување.Тастатура носителот случај Најчесто се користи за сите 9.Со штанд функција, погоден за канцеларија, гледате филм или видео записи со hands-free.

Повеќе детали

Type:
Bluetooth Keyboard Case
Keyboard type:
Bluetooth keyboard
Job type:
Bluetooth wireless
Features:
Fn combined multimedia function
Support Agreement :
 Bluetooth 3.0 and below
Ergonomics:
Support
Power supply :
Built-in rechargeable lithium battery

Слични производи во категоријата

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Направени на рафинирани челик материјал, многу силни и издржливи, мазна површина, не е лесно да ' рѓа, вис

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (странамонтирани) 64 GB ROM, 4 GB RAM, Media Tek

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.П

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака Дознајте четири 106cm ограничени

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, тере

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

Пакетот Висина на Производот е 74.422 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 14.732 сантиметри.Пакетот Ш

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Памук, лен ткаенини.Големина : 32*16 cm / 12.6"*6.3".Лесно да се инсталира.Сигурно во прилог на сонцето

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Издржливи надворешен дијаметар : прибл 7 мм; Внатре дијаметар : прибл 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката

Големина на : различни големини се на располагање, 27.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде маш

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи...

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХАA1500.1 Засилувач & Amp Ком

Scroll