Обновено
Дијана Свиња 9 Ред Дланка Четка 5 #D8114

Дијана Свиња 9 Ред Дланка Четка 5 D8114

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 128.16

Овална Дланка Четка со цврста влакната се вклопува во вашата дланка. 9 ред 5". 100% природни свиња наежвам.Дланка четка.Врвот на линијата четка идеален за лична или професионална употреба.Дијана #8114 Овална Дланка Четка со цврста влакната се вклопува во вашата дланка и работи одлично за израмнување назад страни и назад. 100% чиста свиња наежвам и црна дрвена рачка.Само под 5" долго.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овие револуционерни четки глајд модели преку tangles, да им се овозможи да важнича вашиот tresses со стил.Корис

Чешел Материјал : Нашата 主é Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика, Најлон Игл

01 инчен Објект Дијаметар : 25мм, 32милиметри, 43mm, 53mm (Изборен) Пакет Тежина : Околу.Погоден за домашна употре

Прирачник за & водоотпорен коса четка е совршен за сите типови коса, како што се кадрава или права, влажн

Едноставно на рака операција.Нема електронски.Совршен за различни стилови на косата, вклучувајќи домаш

ЕкоПријателски Материјал : Птици Цвеќе На Велосипеди Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена О

3 унци, однесете го до вашата бања, торба, автомобил, биро, или дневна соба.8 инчи и тежи само 2 Масажа на ск

Својата совршена за задевање или синтетички или човечка коса, перики, исто Така погоден за Природна Чов

Пакетот Вклучува; Spornette Touche Свиња Наежвам 2.25 Инчен со Губење на Четка за Чистење.Две Точка Дваесет И Пет

Карактеристики : За Кого : Ако имате супер кадрава 3а да 4c Афроамериканец косата, ова detangling четка е соврше

Супер брз и лесен : не води сметка на вашата коса.Се применуваат вашиот стил гел на вашиот малку влажна к

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Специјално дизајнирани за удар сушење краток за средна должина на косата.Метал барел се загрева и суши

Непречено Се Справи Со Флексибилни Влакната.Лесно и нежен начин да detangle на вашата коса.Боја : Црна, Сина,

КОСАТА ЧЕТКА КАРАКТЕРИСТИКИ : Бамбус овална гребло, 70% свиња косата, се меша 30% најлон влакната, гума маса

Шупливи дизајн : голем лакформа ударсушење чешел, дозволувајќи им на повеќе топлина за проток на косата

Лесно да се Зафат : површини на дршката се изедначи со парична казна силиконски слој, кој е удобен за кон

100% Диви Чиста Свиња Влакната дека дистрибуција на природен косата нафта и намалување на frizz, оставајќи sh

Прават Косата Поздрав Нашата свиња наежвам четка дистрибуираат природни масла од вашиот скалп над ваш

Scroll