Обновено
uxcell ТЦ 20K клима уред Сензор на Температура на 41cm Должина за Хаиер

uxcell ТЦ 20K клима уред Сензор на Температура на 41cm Должина за Хаиер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Главата Големина : 2.5 х 0.5 cm / 1" x 0.2"(L*D).Вкупна Должина : 41cm / 16.1";Боја : Black.Net Тежина : 4g.Пакет Содржина : 1 x клима уред Сензор на Температура.Вкупна Должина : 41cm / 16.1"Овој производ е главно се користи во клима уред за следење на температурата, има брза реакција брзина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

Куќа или точак, ќе се направи.Родителот е Избор : импресивната градење на блок во собата може да се подоб

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

100% Полиестер.еластична затворање.Измијте ладно.Перформанси tee и шорцеви во собата во кој Марвел Стрип с

Дршката крива одговара на дланка и е направен од пластични материјали, која е мека и удобна да се одржи.П

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021...

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Широко се користи во мерењето на различни типа на обработка.Внатрешен дијаметар, надворешен дијаметар

6.5" 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD БесконечностV Екранот, 5000m Ah Батеријата, Отпечаток (странамонтирани)...

1 Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.еластична затворање.Изм

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

Scroll