Обновено
Magafor 888195H1000 Хард-X Карбид Место Вежба Малку, 90 степени, 10 mm

Magafor 888195H1000 Хард-X Карбид Место Вежба Малку, 90 степени, 10 mm

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1767.12

Производот е произведен во Франција. 10мм хард-x 90 карбид место вежба.Лесна инсталација.Пакет Димензии : 6" L x 1" W x 1" Х. производот е произведен во Франција. 10мм хард-x 90 карбид место вежба.Лесна инсталација.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Краток Сет Counterbores Коси Месо Тело.Коси месо тело Дијаметар : 13 / 32 OAL : 4 1 / 16 # на Флејта : 3 Дупка Кол : 5 / 32 О

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Име на производ : Пресврт Вежба Малку;Карактеристики : Директно месо тело;Материјал : ХССКО.Боја : Сребро

Направени од високо квалитетен материјал, носатотпор, издржливи и сигурни.Лесен за употреба и инсталир

5x bradpoint вежба битови 8x хсскалај вежба битови 4x ѕидани вежба битови.ЦРНА+ДЕКЕР 31парче вежба малку сет сод

Број На Модел : Коси Вежба Малку.Употреба : Метал Дупчење,должина : ММ Бренд име : Буммун,Вид : Пресврт Вежб

Пакет од 12 KEO забележување на т.н " и центрирање вежби спречи неусогласеност често предизвикани со корис

Направени од висококвалитетни материјали.Гравирање Малку(Карбид титаниум Позлата Малку).Карбид прачки

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

1 / 8" 3.175 mm месо тело.Предаден во заштитна пластична случај.Јапонски направен волфрам карбид битови.Мулти

1.Рунди легура сечилото комбинации, секој сечилото да сноси дел од обемот на работа, не се склони кон chippin

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Вежба Малку Големина : 0.2380 (Б).Вкупна Должина : 21 / 2 Големина : 0.2380 (Б).Дупчење Должина : 11 / 4 Број на Флејта : 2

Тип На Производ : Вежба Битови.Пакет Димензии : 1.375 " L X0.187 " W X1.375 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.12 L

Месо Тело Тип : Коси.Предмет : Коси Месо Тело Вежба Малку.Сечење На Ветер : Десната Рака.Месо тело Големин

Издржливи 45,000 ВРТЕЖИ во минута.Четка Микро Моторни Handpiece Сет 1 / 8" collet чак и 3 / 32" редуктор за накит, резби в

Scroll