Обновено
Водоотпорен DC/DC Конвертор Регулатор на Текст 8V-40V 12V/24V Чекор Надолу за да 5V 15W 3А

Водоотпорен DC/DC Конвертор Регулатор на Текст 8V-40V 12V/24V Чекор Надолу за да 5V 15W 3А

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1668.00

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Не-изолирани Висока ефикасност : > 95% Сигурен, добри топлина дисипација преку алуминиумски домување Max.температура до +80 ℃; Со преоптоварување / над-струја / над / низок напон заштита, стабилни перформанси.Авто обнова.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сет од 2 Кутии за Складирање 11in.x 10.5 во.x 10.5 во.секоја од нив.Карактеристики на Морнарицата и Злато Месечи

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

Едноставен и интересен начин на живот што го прави животот полн со забава и станува вашето вистинско ја

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Чување на кутии се 14.5x4x15", огради стан, кога не е во употреба.Овие функционални кантите се достапни во заб

Scroll