Обновено
Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Црвено - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C027991-22)

Filofax Домино Luxe Организатор, Џеб Големина, Црвено - Висок Сјај, Quilted Ефект Маска, Parisian Инспириран,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 671.28

Инспириран од Parisian стил, на тренд Домино Колекција Luxe е подготвен да се изјасни со просто современа градба и убава on-тренд бои.Домино Luxe е шик во класичен дизајн со висок сјај quilted ефект капак.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината Опфаќа : Недела-да-Видете дневник, индекси, матирано владетел/page фломастер, за да го направите листи, избрани notepaper, контактирајте листови, со врвот отворање плик; Левата Рака Детали : Едната се лизга џеб; Десна Рака Детали : Еден еластичен пенкало јамка, еден лизга џеб.Џеб Големина : 4-3/4" x 3-1/4".Боја : Црвена.Инспириран од Parisian стил, на тренд Домино Колекција Luxe е подготвен да се изјасни.Со едноставни современа градба и убава on-тренд бои, Домино Luxe организатор е опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-да-го Видите дневникот.Домино Luxe вклучува две вертикални лизга џебови, еден еластичен пенкало јамка и еластична затворање.Домино Колекција Luxe е шик во класичен дизајн со висок сјај quilted ефект капак.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2022 Излет 2022 Календарска Година Од јануари до декември 2022 12 Месеци за Планирање Блаженство! 8.5 x 11 Инчен HA

Домино Патент е тактилни патентизгледа организатор со висок сјај текстура, живописни бои и едноставни

ЗАПОЧНЕТЕ со КОРИСТЕЊЕ СЕГА : Џеб Излет почнува ноември 2021 преку декември 2022 КОМПАКТЕН & МОДЕРЕН : Овој Џ

СТИЛСКИ : Овој умен неделно излет има повеќе од една година и половина е во вредност од страници се дизај

Излет Започнува јануари 2021 преку декември 2022 Месечни Прегледи На Календарот Softcover Со 100 Потсетник Нале

Ce излет оригинални et en haut couleur En plde син côté pratique, cet симпатична planificateur mensuel apportera une touche де fantaisie à votre органи

Секој може да напише без проблеми на овој излет лаптоп.План во Месецот, секој месечен календар преглед с

Вкусен Растенијата Неделно / Месечни Планер и Именување Книга со неделата на две страници формат.Работе

✓ КОРИСТ ОД ИЗГРАДЕНАВО БУЏЕТОТ за ИЗЛЕТ PLANBERRY Големи Неделно Излет ќе ви помогнат да ја преземат контр

Преглед : Овој дневен да се направи листа тетратка карактеристики простор за времето марка, дневниот фо

★ МЕСЕЧЕН ПРЕГЛЕД – 12 МЕСЕЧНИ ИЗЛЕТ јануари 2022 декември 2022, кој 12 месеци на месечна страници со Џулијан

Овој Пат за Управување со Manual (рачно и во Излет е лесно да се користи како таа лежи на целосно 180 степени а

Тип На Производ : Лаптоп.Материјал : Хартија.Боја : Како што е прикажано.Големина : 10.6*7.7 cm.Пакет содржи : 1*

Сите 2022 празници утврдени страници во излет 2022 ќе ви помогнат да го совладате секој празник јасно.Згодн

Ова може да ви помогне да се сеќавам на најважните работи.ВКЛУЧЕНИ : Планирање Страници Флексибилни Пок

Листа на одмор од Јан 2022Декември 2024 и контакти страници ви овозможи да организираме активности разумна

Faux гуштер покрие дизајн изгледа и се чувствува како вистинска работа.Планот опфаќа 12 месеци од јануарид

ШАРЕНИ И МОДЕРНИ Неверојатен дизајн со цветни дезени Создадена надолу до последниот детал за оние кои

Печатени на локално извори премиум акции, користење на обновливите извори на енергија и еколошки соја б

Како вие да продолжите со користење на списанието на потресени кожа ќе се развие вашите лични патина и ќ

✓ ОСТАНАТ ФОКУСИРАНИ СО ПРЕМИУМ РАСПОРЕД & МАТЕРИЈАЛИ Секој елемент на овој живот излет е дизајниран з

Секоја подлога доаѓа намали завиткани за заштита.Предната страна на подлога карактеристики на самото м

Scroll