Обновено
AwEx Супер-Еластичен,Црна Коса Врски,36 КОМПЈУТЕРИ,Мали Коса Scrunchies,Памук Scrunchie Носителот,конска опашка Носителот

AwEx Супер-Еластичен,Црна Коса Врски,36 КОМПЈУТЕРИ,Мали Коса Scrunchies,Памук Scrunchie Носителот,конска опашка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 95.76

Aw Ex Супер-Еластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со извонредна протега перформанси(40% повеќе) и посилни држи сила, работи одлично за сите типови коса(Дебели,Средни,Тенка или парична Казна Коса);.Највисок Еластичност Rubbery и мека најлон материјали се избрани да бидете сигурни дека да се биде доволно мека и удобна;.Построги држи за да бидете сигурни во текот на целиот ден се одржи, без лизгање или лизгање;.За секој производство многу, професионални се повлече тест и еластичност рецесија тестови беа спроведени,100% проверка пред пакување;.Пакет на 2 картички, 18 смета на секој еден.Подарок пакет.Aw Ex бренд е од професионална производителот со 20 години на experiece во косата врски за глобалната врвот бренд имиња и трговците на мало.Супер-Еластична Лесна Коса врски се нашата неодамна лансираше производи со најнова технологија, во целина тие може да се протегала 40% повеќе од повеќето слични производи на пазарот, во меѓувреме, тие се одржи на косата силно и работи многу добро за сите типови коса.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Куќа или точак, ќе се направи.Родителот е Избор : импресивната градење на блок во собата може да се подоб

Издржливи надворешен дијаметар : прибл 7 мм; Внатре дијаметар : прибл 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

Сет од 2 Кутии за Складирање 11 x 10 .5 x 10.5.Карактеристики на праска, розова и зелената страна се насликани а

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака Дознајте четири 106cm ограничени

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

Едноставен и интересен начин на живот што го прави животот полн со забава и станува вашето вистинско ја

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

✔️ 《 ОРИГИНАЛНИ ЕВРА SPEC ИЗГЛЕДА 》 Како што се гледа на Европската модели на BMWs, Уникатен Пушеле Леќа ст

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

15.6" UHD (3840x2160), OLED, VESA Display HDR™ 500 Вистински Црна Уверение,100% DCIP3 Nvidia Geforce RX3080 Тенок и лесен Дизајн за максимал

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021...

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R 1 пар се пр

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Scroll