Обновено
Организатор Кутија Мазни Рабови Накит Кутија Голем Калибар Лесни 8

Организатор Кутија Мазни Рабови Накит Кутија Голем Калибар Лесни 8

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Овој накит кутија е погодна за десктоп, канцеларија, дома, итн.Овој накит организаторот има капак за добра прашина заштита, и мали дизајн на капакот им овозможува да се чуваат безбедно на врвот на секоја друга, заштеда дури и повеќе простор.Постојат 2 различни големини за да го изберете.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Накит за Складирање : Ова е совршен за чување решение за накит, додатоци и скапоцености да ги чувате зашт

Направени од бор fiberboard материјал и злато на ѕвонење latch,силни и издржливи, така што накит е загарантиран

Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашето слободно.Може да се задржи вашата чис

Шупливи чипка накит полето од областа на убавина.Просторот дизајн е супер големи и супер.На завој дизај

▓【Концизен Дизајн】накит кутија е дизајниран со една симпатична големина , 3.94x3,94x1,97 инч .Оваа Симпатичн

Разумен изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура, парична казна изработка.Размислете за д

Материјал на овој производ е цинк легура, која е корозијаотпорни, неrusting, неdeformable, неисчезнува, и незагад

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Флексибилен дизајн, лесно прилагодување, светло и удобно, стилски и елегантен, погоден за повеќето нозе,

Транспарентна прашина маска, исклучителна без капак.Голем капацитет, преграда за складирање функција.Д

Накит кутија со трајни Оригинални еколошки ретки дрвен материјал и расклопна дизајн. Убава декорација

Тоа може да се користи за часовници, ѓердани, обетки, дури и ако во патувањето.Бренд Име : ンリアンに聞花ラッ

Од тогаш на вашиот облекување маса повеќе не е нејасна и заштедува многу простор за вашата соба да изгле

Материјал : Дрво Одбор.Карактеристики : Складирање Кутија, Корисни, Издржлив, Лесен.Кутија Големина : 8cm x

Заштитете го вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Има повеќ

56" / 20 x 11 x 6.????Класичен Декоративна Кутија Направени од издржлив метална рамка која заврши со убава зла

Handpicked кристал бисер камења bejeweled желка trinket накит кутија, блеснаа во светлината!.Мала симпатична морска

Други додатоци може да биде зачувана во мрежата, и исто така може да биде detached The внатрешноста е опремена

Нема потреба за батерии, јасно мелодија, големи подароци, изберете вашето дете / пријател, чудак движењ

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе,Мног

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого

Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се з

Традиционален Кинески Стил Накит Екранот Кутија, печатени со златен змеј и феникс модели, значи хармони

Мултиgrid earring плоча, специјално дизајнирани за earring заградата.Прстен складирање кутија е погоден за сите

Нараквици Тип : Влакно Bracelets Gender : Unisex Metals Тип : None Fine или Мода : Fashion Style : Ethnic Material : Полускапоцени Stone Chain Тип

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Ова патување накит организатор продавници и ја заштитува вашата богатство парчиња.О

Scroll