Обновено
DYZD Мода Спорт Hendband за Фитнес Јога Лесни Wicking Атлетик Headband (Светло Сини)

DYZD Мода Спорт Hendband за Фитнес Јога Лесни Wicking Атлетик Headband (Светло Сини)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 119.52

материјалот е многу погодна за секојдневно вежбање, пот-апсорпција и дише.Нашите headband е направен од високо-квалитетни материјали, мека и дише,ткаенина е мека и ја апсорбира потта, па нема потреба да се грижите за пот за време на вежбање.Овој спортски headband фитили пот во стилски начин, водење на вашата коса во место за време на вежбање, или создавање на уникатен стил за излегување во текот на ноќта.Овие headbands може да го блокира на косата на лицето, се многу лесен за употреба, многу отпорни на нечистотија, и лесно да се чисти.Лесен и удобен.Може да се вклопи во вашиот главата нежно, многу погодна за физичка вежба.глава им се помага на секој спортист се одржи косата во место, додека овој вид на ткаенина фитили пот далеку да се задржи сува и удобно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

????Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА – Нашите Патент дизајн ви овозможува да се добие Совршено се Вклопуваат во

2 инчи, затегнувачка должина од околу 38cm / 14.Комплексни влакна имаат карактеристики на брзо сушење на ко

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Пакет количина : 2 парчиња различни видови на свадба headpiece, embellishing со faux бисер и кристално монистра, изгле

КВАЛИТЕТ НА ВЕЗОВИ.НАПРАВЕН ОД 80% ПАМУК 12% ЕЛАСТИЧЕН & 8% НАЈЛОН.WNBA.ADIDAS.СЛУЖБЕН ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД.ОВА Е

Полиестер.Производ материјал : висококвалитетен полиестер.Растеглив спортски sweatband, дише и мека.Чувајт

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Категорија : Hairpin.Боја : црна и зелена боја.Материјал : Ткаенина.Страни се повеќе заситени и имаат текстур

Тоа може да се користи како headband,капа,beanie,вратот gaiter,ветер или прашина екран,balaclava,пиратски стил капа,шам

Можете Да Ги Користите Под Главата Носи, Да Се Комбинираат Стил И Топлина Заедно.Па Тоа Ќе Биде Слатка Из

Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хотелски.Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хот

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Ако тагови и производот се оштетени, вашиот наплата ќе биде нефункционален.45 инчи, може да се протегала

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

✮ Флексибилен И Да Се Дише Материјал : Спортски Headbands Се Дише И Лесен Во Тежина, Кои Ви Даваат Подобра Ост

Тежина : 75 Грама.Функција : Дијаметар : 5.Погодна за Жени, Невестата, Девојки, Деца, Возрасни, Сестра, Друга

Пакетот вклучува : 9 парчиња јазол headbands во вкупно, вклучувајќи 3 x бисер сомот јазол headbands, 3 x сомот јазол he

Кристал Круни и Tiaras Боја : Сребро и различно обоени.ГОЛЕМИНАСребрена круна : Околу 2 инчи во висина, 6.7 инч

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : црвена,кафе.Пакетот Вклучува : 1 PC Headband.Материјал : c

【МАТЕРИЈАЛ】 : Користи шампањ кристал, жица, екопријателски легура.Свадба headband и обетки поставени се це

Scroll