Обновено
Meerkatt (Пакување од 5) 2.5 Инчен Овална Зелена LED Царинење Светилка Мулти-Напон Страна Маркер Светлина Водоотпорен Површината Планината Lorry Прошетки Ван Приколка АТВ Пи

Meerkatt (Пакување од 5) 2.5 Инчен Овална Зелена LED Царинење Светилка Мулти-Напон Страна Маркер Светлина Водоотпорен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 787.20

Meerkatt (Пакување од 5) 2.5" Инчен Пушеле Леќа Црвено Овална Страна Маркер Светлина Површината Планината 2 LED.Подобрување Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ, Водоотпорна. 2 парчиња Вграден LED Висок Квалитет Диоди SMD; Екстремни Светлината со Хром рамки, Долг животен век Сијалица.Лесно да се Инсталира со 2 жици конекција и Хром (Бело е Негативен : Црна е, Позитивен) Бесплатно Завртки се вклучени, ве молиме бидете сигурни дека големината пред купување.Широко се користи како совршена замена светлина на Приколката, Камион, Караван, ЏИП, Lorry, Автомобил, Брод, и др.Универзална Одговара за повеќето 10-30 V ВАШИНГТОН.Уживајте 2 години Целосна Гаранција Под Редовна Употреба.Ако било кој квалитет на Проблем или Прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт. (Пакување од 5) Овална Зелено Светло Страна Маркер Површината Планината 2.5" Инчен 2 LED Спецификации : Бренд : Meerkatt Димензии : 2.5 инчен Број на LED : 2 LED Леќа Тип : PC Леќа Светла Боја : Зелена Леќа Боја : Зелена Оперативен напон : 10-30 V Домување Материјал : Пластични Функции : Камион Светлина / Царинење Светлина / Страна Маркер Светлина итн.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ, Водоотпорна Лесно да се Инсталира и издржливи, можат да ги менувате како сакате Забелешка : Ако светилка не светне, ве молиме промени на поврзување на овие две жици, бидејќи LED имаат polarities Апликација : Затворен & Отворено користи Внатрешни работи & Надворешно Осветлување Изградба Осветлување Градина, Двор Осветлување Брод Осветлување Универзална Одговара за Камион, Приколка, Брод, Камион, Автобус итн.Пакетот вклучува : 5x 2.5" Овална Зелено Светло Страна Маркер Површината Планината LED 10x Завртки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Внатрешни работи Светилки за во Автомобил.Lights & Индикатори 2 ПАРЧИЊА 41mm Festoon 3 W 300 LM Бела Светлина, 8 LED 3528 SMD

Содржина : T10 4 SMD LED Сино Пар.Компатибилност : Мапа Светла за Возилото (Купола Светлина Не се Вклучени).Бој

(❤Ве молиме проверете ги вашите возила сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица да се потврди

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако кој било проблем!Yorkim нуди 1 година кавга бес

Замена Maytag MTB2455 BRA Сијалица.Го Заменува Maytag 8009 Сијалица.Истата голема светлина загарантирана.Супериорен

Замена на Дел Број WB36 X10176 Сијалица.Го заменува Дел Број WB01 X10239 Сијалица.Истата голема светлина загарант

На маса светилка база е направен од цврсти метали.Околу 16 во.H x 10 во.W.Метална плоча се вртеше во да се нап

Ако не можете да го пронајдете вашиот автомобил од ОПРЕМА, ве молиме да побарате од нас со користење на '

Сите замена проектор светилки од Dekain се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (UHP, PВИП, U

Содржина : T10 6 SMD LED Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 16x9mm.Забелешка : Некои Возила ќе се бара само еден LED по

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DOT (Department of Транспорт) согласност за улица правни осветлување; ги исполнува или го надминува ТОЧКА и / или

Висок Дисипација на Топлина дизајн : со користење на повеќето напредни топлина дисипација алуминиумски

Висок Дисипација на Топлина дизајн : со користење на повеќето напредни топлина дисипација алуминиумски

(Сет од 2)1000 Lumens на крушка, вкупно 2000 Lumens за еден сет 72 компјутери висока моќност & висока осветленост 3014 SMD

За Светла за Магла & Powersports Возила : Надградба на вашето возило светла со LED јасност и перформанси.Суперио

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Применливи за Проектирање и Алтернативна Светилка Дел Број : .ПТD5000, PTD5000 UK, PTDX810, PTD6000 S, PTDZ570, PTDW530, PTDZ6700 L, PTDW

Scroll