Обновено
SYGY 1500 ПАРЧИЊА Гума Бендови за Коса, Бебе Коса Врски Коса Гума Бендови за Деца, Тенка Мали Косата со Ластичиња Штета Обоени Мини конска опашка на Носителите на

SYGY 1500 ПАРЧИЊА Гума Бендови за Коса, Бебе Коса Врски Коса Гума Бендови за Деца, Тенка Мали Косата со Ластичиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 113.76

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса додатоци, дури и ако се користи многу сила да се повлече, овие деца коса врски не ќе се скрши лесно.Без Оштетување на Косата : ви Благодариме на добар материјал, бебе коса врски се многу удобно да се врзуваат на косата, и не ќе му наштети на косата.Кој е пријателски за бебето со тенка коса.Голема Количина & Трајни : целосна 1500 девојки коса додатоци може да се користи за долго време, и секоја коса се врзува за бебе девојки може да се користат повеќе од еднаш, бидејќи на висок квалитет на нашите kawaii додатоци.Висок Еластичен Материјал : Овие венчиња се направени од пластични материјали, што е исклучително мека и еластична, па нашата коса врски е добро за децата коса или некои девојки или жените со тенка коса.Најдобар Подарок : боите на овие врски се сите различни и многу разноврсна.И тие се многу популарни меѓу малку девојки, па тоа е најдобар избор за малку девојки како подарок за Божиќ, Роденденот, детска Ден итн.Шарени и квалитетот е добар.Тежината е многу мала, но тоа е посилно од други слични врски.Обилна количина, доволно за плетење различни фризури и на долг рок.Specification Material : Квалитет Мека Rubber Thickness : 0.05 Inch Diameter : 0.5 Inch Quantity : 1500 pieces Package Include1500 * Еластичен Боја на Косата Ties Warm Note1.Тоа е подобро да се користи 2 или повеќе венчиња во исто време ако се возрасни или се дебели или долга коса.2.Да се чува далеку од мали деца.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

За се одржува акција се префрлува, еден притиснете на педалата контролира власта, а еден акција се префр

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Практичен Подарок Forboys,Девојки,Пријатели,Мајка,Татко,Неа Или Него.Можете Исто Така Да Го Отстраните Рам

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

3.3 ft Бела Микро USB Полнач за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купу

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

Конекции се направени преку интегриран подигнат дека поедноставува инсталацијата, која добива надвор

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

Scroll