Обновено
Бебе Уво Естетски Пенкалата,ANGGREK 4 x 50cm Силикони Новороденче Уво Естетски се поправи дисхармонијата во вилицата Деца Младата Испакнати Уво Печ Налепници

Бебе Уво Естетски Пенкалата,ANGGREK 4 x 50cm Силикони Новороденче Уво Естетски се поправи дисхармонијата во

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 196.56

Посебно за : ушите налепници се точни деформирани ушите и испакнати уши, acu уво притиснете печ е посебно дизајниран за новородено бебе бебе.Овој производ може да се користи не само за истакнување на ушите, но, исто така, да се спречи ушите од стои погрешно.Меки Силиконски Материјал:естетската се поправи дисхармонијата во вилицата се направени од меки силиконски материјал, меки силиконски материјал е многу издржливи и дише, кожата‑friendly и добар ефект, естетски се поправи дисхармонијата во вилицата за испакнати уши бебе е лесен за употреба.Лесен За Употреба:испакнати увото спротивно може да се намали според потребите, секој 5cm има пауза од увото естетски се поправи дисхармонијата во вилицата се тркалаат, лесен за употреба, детето излегува уво печ canbe директно да се користи, откине лента директни налепници во уво acupoint можат да работат.Мека Фиксација:естетската се поправи дисхармонијата во вилицата за испакнати ушите се меки фиксација и добар користење ефект, козметички инстант корекција е дише и не му наштети на бебето е деликатна кожа.Се препорачува Користење на Времето:Со цел да се избегне губењето се поправи дисхармонијата во вилицата, во случај на немирни бебиња и деца, препорачливо е истите да ги применуваат при малите спиење инаку, пенкалата би можел да биде исфрлен, rendeannulus тоа бескорисни.Спецификација : Предмет Тип : Уво Естетски Пенкалата Материјал : Силикон Употреба : Точно деформирани ушите и испакнати уши Големина : Прибл. 50 x 4cm / 19.7 x 1.6 во Пакет Листа : 1 x Тек на Уво Естетски Пенкалата.

Повеќе детали

Item Type:
Ear Aesthetic Corrector
Material:
Silicone
Usage:
Correct deformed ears and protruding ears
Size:
Approx. 50 x 4cm / 19.7 x 1.6in
Package List:
1 x Roll of Ear Aesthetic Corrector :

Слични производи во категоријата

Им даде на вашите малечки часа бие забава.Направени со матирано челик за издржливост и ' рѓа отпор.Рамка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Gimmicky рамнотежа украс.Други дизајни се достапни во овој опсег.Го прави голем дар за него или неа.На gimmicky у

Мека полнети кадифен над здрав метална рамка.Убава дрво база.Притиснете уши да слушне ексклузивни "јас

Бамбус 3 Dknit Кенгура е динамичен backrest овозможува на вашето дете да избере нивната положба едноставно со

Scroll