Обновено
Правоаголни Складирање Бин Боксер Зима Платно Ткаенина со Рачки - Расадник Забавува за Дом,Канцеларија,Расадник,ученичкиот дом,Полица

Правоаголни Складирање Бин Боксер Зима Платно Ткаенина со Рачки - Расадник Забавува за Дом,Канцеларија,Расадник,ученичкиот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76

Челик прстен е изграден во горниот дел, кој не е лесно да се деформира.Силна Изградба и Лесно Носење : материјалот е 300 DPE водоотпорен материјал во внатрешноста на платно.Оваа складирање отпадоци погодни за дом, канцеларија, училиште, полици, плакари, бебе соба, детска соба, бања, перална, кујна,за балкон, автомобили, итн.Тие може да се користи за да се организира предмети, како што се : Облека, Книги, детски Играчки за Миленичиња играчки и предмети Перење Плетење & Занаети Многу повеќе!Карактеристики : Ние избрани висок квалитет на платно ткаенина Тоа е безбедно, не-токсични, носат-отпорни, отпорни Со рачки за удобно да го подигнете.Мулти-Цел да ги Користите Овие количка за складирање кошници може да се користи за голем број на чување барања.Водоотпорен слој внатрешен, што за да се постигне ефект на влага отпорни.Ние избрани Висок квалитет на Платно Ткаенина Ткаенина.Лесни & преносни : набори до станува целосно расклопна што го прави лесно да се продавница далеку или патување Задебелена памук и водоотпорен слој за да бидете сигурни застане на своите сопствени добро.Тоа е Безбедно, Носат-отпорни, Отпорни, долготрајни.Оваа складирање кошница погодна за возрасни, за деца, за бебето, за бебе девојка, за бебе момче, за тинејџери, за childern,за домашни миленици.Правоаголна Складирање Кошница стои исправено и полесно се справува направи тоа лесно и комфорно да превезуваат или премести кога тоа е потребно.Повеќе Користи : Можете да го користите Правоаголна Складирање Кошница да се соберат играчки, кукли и приказна книги за вашите деца; можете да го користите како попречи да се стави на вашата облека, чорапи и чевли, можете да дури и да го користите како шопинг торба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Добредојдовте на нашиот продавница з

Една Мечка продавница обезбедува DIY лични прилагодувањето и други функции.Тоа не ќе пропадне, кога мног

Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, мож

Перење Кошница Големина : 12.6(L)*11(W)*22.7(W)во, голем капацитет.Материјал : Двоен слој оксфорд ткаенина со ЈП с

ДИЗАЈН : Функционална уникатен Дома Декор.Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашиот DJROW пе

Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Добар помошник за дома чување.Овие цврсти секојдневно складирање кошниц

), Децата Играчки, Итн.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи как

Перење Кошница Големина : 12.6(L)*11(W)*22.7(W)во, голем капацитет.Материјал : Двоен слој оксфорд ткаенина со ЈП с

100% Памук.Вклучува Забавува.Види дополнителни постелнина и accessorie предмети во Младата и Младите 100% квали

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

【Топло потсетник】 сликата на екранот ефект е за повикување само.Тоа е многу погоден за универзитетот с

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Тежина : 60g.Ние сме постојано следење на добар клиент искуство како примарна цел 【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】20in x 14

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Не кајгана 【Посебна Забелешка】Поради различни мерни методи, грешка во рок од 12cm е нормален феномен.Топ

Идеален За За Кујна, Дневна Соба, Купатило,Игра Соба,Автомобил,Плакар,Продавница Крпи, Ќебе, Облека, Бебе

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Scroll