Обновено
Areyourshop 1Pcs XH-M404 Xl4016E1 DC Регулаторот Модул Дигитален Дисплеј Напон 8A

Areyourshop 1Pcs XH-M404 Xl4016E1 DC Регулаторот Модул Дигитален Дисплеј Напон 8A

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1096.80

100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 1. Тип : XH-M404 Регулаторот 2. Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3. Модератор на владата : PWM модулација. 4. Влезен напон : DC4-40 V 5. Излезен напон : DC1.25-36 V 6. Максимална струја : 8 A (долго време се препорачува 5 A). 7. Максимална моќност : 200 W 8. Конверзија ефикасност : 94%. 9. Префрлување фреквенција : 180 KHz 10. Други функции : краток спој заштита, текст обратна заштита, во текот температура заштита (над-температура отсечени автоматски). 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Облик : Исто како и сликата се покаже 1. Тип : XH-M404 Регулаторот 2. Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3. Модератор на владата : PWM модулација 4. Влезен напон : DC4-40 V 5. Излезен напон : DC1.25-36 V 6. Максимална струја : 8 A (долго време се препорачува 5 A) 7. Максимална моќност : 200 W 8. Конверзија ефикасност : 94% 9. Префрлување фреквенција : 180 KHz 10. Други функции : краток спој заштита, текст обратна заштита, во текот температура заштита (над-температура отсечени автоматски) Пакет се вклучени : 1 Pcs(имаме многу Акции.ако ви требаат повеќе.ве молиме контактирајте со нас.).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R 1 пар се пр

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, тере

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

L : 246mm; a : 40mm; b : 20mm; c : 15.5 mm; d : 17mm;.Двете vernier читање и дигитални читање;.Нулапоставување на било која позициј

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

Научник, СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Обезбедува релаксирачки ароматерапијата искуство.НАПРАВЕНИ со КОРИСТЕЊЕ

Assurant 360º Заштита Планови се важи само за прифатливи производи купени во последните 30 дена.Ако вашиот про

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Едноставен и интересен начин на живот што го прави животот полн со забава и станува вашето вистинско ја

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Издржливи надворешен дијаметар : прибл 7 мм; Внатре дијаметар : прибл 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

Големина на : различни големини се на располагање, 27.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде маш

Scroll