Обновено
Amble Картонче Clicker Контра, Метал Случај Механички Clicker Дигитален Рачен Картонче Контра со Најлон Lanyard

Amble Картонче Clicker Контра, Метал Случај Механички Clicker Дигитален Рачен Картонче Контра со Најлон Lanyard

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

На цврсти и издржливи counter е направен од нерѓосувачки метал, ја прави мазна и цврста.Внатрешни механичка структура потреби без батерија, па тоа е едноставна и животната средина.Тоа е мало, што се вклопува во раце совршено.Својот лесен природата го прави лесно да се носат.Со голем прстен за да го поставите вашиот прст преку тоа, исто така, вклучува трајни најлон lanyard што му овозможува да биде во склопот носеле околу вратот или рачниот зглоб.Идеален за следење на гол во спортот, сметајќи круга, број на гости, присуство, плетење и други сценарио што треба tallying и пребројување на гласовите.Што точно се брои да 9,999 од 0, кликне жив и звуци распеана, исто така, се ослободува притисок во меѓувреме.Лесно се ресетирани на 0 со ротирачки метал knob на правото.Ако има нешто што не задоволува, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогне.На Amble картонче контра случаи е во стабилна и издржливи метална домување.Внатрешното јадро механизам е механички и не бара батерии.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll