Обновено
Stelle Девојки Активни Capri Legging Јога Панталони за Тренингот Спорт Работи

Stelle Девојки Активни Capri Legging Јога Панталони за Тренингот Спорт Работи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 273.36

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.STELLE.Активни водат ткаенина,водат ткаенина се движи со вас.Средбата со девојките сечење на врвот, т-маица, или дуксери.Capri legging,удобно и да дише.Во задниот џеб за stashing вашиот клуч или картичка.Совршена за трчање, јога, играње, работат надвор, или само случајно носат удобно legging дома.Нашите јога панталона колекција за девојки се направени со многу удобно Најлон/Spandex ткаенина, која се чувствува така lightweighted и едвај таму.На дише ткаенина држи нашите девојки кул и удобно.Добро за двете затворен и активности на отворено.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✓OMBRE БОИ : Нашата leggings имаат 6 единствени бои.Овие бои се многу модерен и убави и одлична за спарување со

Влагаwicking : Repels влага и изграден со 4начин се водат технологија за да помогне да се елиминира нискојава и

69% Polyamide, 31% Elastane.Дизајниран за јога или обука.Најдете рамнотежа во бранеа гол чувство.Бранеа и butteryмека н

70% Најлон,30% Spandex.Машина За Миење.Buttery мека рака чувство, мат финиш, не се види преку.Висок половината лесн

Еластичен материјал со ДпиОДГОВАРА технологија се движи пот од вашата кожа за побрзо испарување да ви п

Еластичен, дише и многу мека да се носат, удобно се вклопуваат, клеча доказ, високиот квалитет на activewear е

Материјал : Crossover leggings се направени од spandex Погоден за секоја сезона или секојдневна употреба.Големина : l

69% Polyamide, 31% Elastane.Дизајниран за јога или обука.Најдете рамнотежа во бранеа гол чувство.Бранеа и butteryмека н

54% Полиестер, 36% Најлон, 10% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Стилски мода тексас skimmer leg

Жените Bootcut Јога Панталони Leggings Висока Waisted Стомак Контрола Јога Одблесокот Панталони Есен Cinch Дното Sweatp

70% Најлон,30% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Butteryмека handfeel, четиринасочно водат, дебел матери

Тренингот Подолго : Сите Gaiam облека за жени е направен со нашите ДПИДВИЖЕЊЕ влага управување со ткаенина

Однесувајте се кон себе на овие путер поврзана leggings совршен за секоја прилика!Разумни цени за softest и пов

Супер еластичен ткаенини се совршени за вашето тело,многу удобно и мека!.Карактеристики : joggers за девојк

Висок квалитет на пот core ткаенина 8насока еластичен материјал.77" Хип : 88cm / 34.39 инчи) Боја : Кафена | Големин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ребрести Лесна Тренингот Leggings : Buttery М

Scroll