Обновено
Таблет КОМПЈУТЕР Случај Ултра-Тенок Монтажни Bluetooth Тастатура Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab 10.1 (2019) T510 / T515, со Пенкало Слот & Носител (Боја : Роза Злато)

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Ултра-Тенок Монтажни Bluetooth Тастатура Кожа Случај за Samsung Galaxy Tab 10.1 (2019)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2366.40

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држи вашиот Табот во режим на пејсаж.Издржливи СТП кожа покрие со анти-лизга гумени наредени внатрешни работи.Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Издржливи СТП кожа капак и анти-лизга гумени наредени внатрешни работи да се обезбеди целосна заштита за вашиот таблет.Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Целосна големина на тастатурата , познати, лаптоп-како пишување.Покрива и на предната и задната страна на таблет; ги штити против случајно удари и spills.Dual-view стојат : Држи вашиот таблет во исправена позиција за пишување или стан) за интернет прелистување. 1. Совршено компатибилни со аглите на уредот.2. Прецизно сечење за лесен пристап до сите копчиња и пристаништа за непречено функционирање.3. Лесно да го вметнете и отстраните.4. Се применува за Samsung Galaxy Tab 10.1 (2019) T510 / T515.5. Не вклучува таблета.Спецификации : 1. Литиум батерија : 200m Ah.2. Време во мирување : 100 дена.3. Континуираното работно време : 70 часа.4. Време на полнење : 4-5 часа.5. На животниот век на батеријата : 3 години.6. Работното растојание : 10m.7. Клучни живот : 500 милиони пати.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

3.3 ft Бела Микро USB Полнач за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купу

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Kicker (2) 45 L7 R152 Автомобил Аудио L7 R Плоштадот 15" Под 1800 W Subwoofer L7 R15 Пакет со Хармонија ХАA1500.1 Засилувач & Amp Ком

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021...

Не само еден клип, но исто така и внатрешна декорација.Тоа е многу корисна алатка кога ќе сакате да се зе

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R...

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Scroll