Обновено
Meoliny Геометриски Коса Клип за Жените Круг Коса Barrettes Месечината Косата Игли Усни Косата Клипови за Девојки Густа Коса Стил,Круг Злато,Size3

Meoliny Геометриски Коса Клип за Жените Круг Коса Barrettes Месечината Косата Игли Усни Косата Клипови за Девојки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Секој од не ' рѓосувачки челик клип е најлон прав обложен за убава боја која нема да носат надвор, нула или исчезнат.Одговара на вашата боја на коса или изберете светли акцент со овие лесен-за-користење snap клип barrettes.Работи одлично во секој тип на коса од дебел да тенка коса,долги или кратки,Многу начини да се стил на вашата коса без употреба на дополнителни додатоци.Се стави на вашата коса во секунди и се носат во текот на целиот ден без главоболки,лизгање или оштетување.Одлично за до-dos, секојдневно носат и специјални настани за мали девојчиња, години и жените.Поставување на лак клип, овој елегантен свадба headpiece е флексибилен/bendable за лесен пласман во која било област во косата.Не треба ништо друго за прицврстување.Погоден за повеќето стилови на косата : половина-up, updo, страна, краток, француски пресврти, итн Може да ги исполни вашите побарувачката на фаќање на сува или мокра коса за различни стилови на косата, монистра чешел во живописни бои кои може да додадете на убавината на вашиот изглед за секојдневниот живот, и за присуство на формалните места, како на состанок, концерт, топка, претстави, погодна за секој прилики.Погоден за невести, деверуша, мајка на невестата/младоженецот или цвет девојка да се носат во свадба / вечер партија, исто така, голем како секојдневен носат косата headpiece за жени и девојки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Оваа блескава коса клип е луксузен секојдневниот мора да се има; Шик кој ќе ве однесе од ден во ноќ.Внима

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 2 сјајот опфатени метал коса клипови со ме

За свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата

Материјал направени на добар квалитет на алуминиум, electroplating процес, не е лесно да се бојата, тие се цврс

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина : околу 9,5*3cm.Материјал : Алуминиумски + пластика.Забот чешел дизајн, ефективни антипропадна : За

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С

Висок Квалитет ; Направени во Франција.Брз и Едноставен Стил Решение ; Силна Мек Материјал ; Нема да се Ли

Една големина одговара на повеќето.Чувајте ја вашата коса уредни и чисти.Најдобриот подарок за вашите д

1 парче Мода Класичен Plaid Коса Лакови Со Клип Daisy Лента Лакови За Девојки Партија Оркестарот Подароци Headwe

Предмет Тип : Губење На Ноктот.Стил : Пајакот.Материјал : Акрил.Големина : 14*5cm (Компресија должина : 5.8 cm).Бо

Зоолошката Градина Ѕверот, Сигурен, Храбар, Elegent Ти.Accessorize Жив, светла и забава прилог на секоја девојка

Вредност Метал Snap Коса Клипови во Собата : сет содржи 100 парчиња на косата клипови во вкупно, вклучувајќи

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Висок Квалитет на Материјалите : Нашата коса ноктот клипови се направени од electroplated висок квалитет на ци

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се

Карактеристики Боја : Избрани боја.Опис Оваа шарени малку леопард коса ноктот клипот е многу погодна за

Пакетот вклучува : 24 Компјутери ( 12 Пара), 12 Различни Бои Вклучени,натпревар на различни apparels.Материјал : C

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

20pcs фендер лагер под закрила wheelhouse лагер завртка гром може да работи одлично и како замена завртки / завр

Scroll