Обновено
Bumbo Playtop Safari Активност Центар

Bumbo Playtop Safari Активност Центар

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

ЦЕЛОСНАТА НА ЗАБАВНИ АКТИВНОСТИ – Вклучува шарени книга со огледува страници, слон играчка која ротира и да се кликне, и мушка лавиринтот за да се поттикне моторни вештини за развој.Се КОНВЕРТИРА СЕДИШТЕ ПОСЛУЖАВНИК ДА се ИГРА ПОВРШИНА – На Playtop Safari лесно suctions да Bumbo коцки, highchair тави, и tabletops, па можете да ги имаат исполнување каде и да одите.Нашите производи се реши секојдневниот родителството предизвици, додека поттикнување родител и дете интеракција и квалитетот семејство време.BPA-FREE – Направени со материјали за да се задржи вашето дете безбедно.Лента со лесно suctions да Bumbo коцки, highchair коцки и tabletops за бескрајната забава.Повлече јазичиња се направи за лесно ослободување и не ја напушти која и да марки.Лента со лесно suctions да Bumbo коцки, highchair коцки и tabletops за бескрајната забава.Со својата вклучени мушка лавиринт, обработени книга, слон играчка, и да се врти топката, тоа е добра работа има снек и купот на носителот да се задржи освежување блиску на дофат на раката!За повеќе од две децении, Bumbo има изработени висока-квалитет на доенче и дете производи кои им помогне на вашите малечки седат на своите, чекор до тие места не можат да стигнат до уште, и да се изгради доверба и како тие да се здобијат со независност.Со својата вклучени мушка лавиринт, обработени книга, слон играчка, и да се врти топката, тоа е добра работа има еден оброк и купот на носителот да се задржи освежување блиску на дофат на раката!.Конвертирате било изедначи површината да сафари игра време со Playtop Safari Вшмукување Послужавник.Конвертирате било изедначи површината да сафари игра време со playtop Safari Вшмукување Послужавник.СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ – Тоа е лесен што го прави лесно да се донесе со вас во ресторани, излети, и сите други сали.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мека полнети кадифен над здрав метална рамка.Убава дрво база.Притиснете уши да слушне ексклузивни "јас

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Посебно за : ушите налепници се точни деформирани ушите и испакнати уши, acu уво притиснете печ е посебно

Gimmicky рамнотежа украс.Други дизајни се достапни во овој опсег.Го прави голем дар за него или неа.На gimmicky у

Бамбус 3 Dknit Кенгура е динамичен backrest овозможува на вашето дете да избере нивната положба едноставно со

Им даде на вашите малечки часа бие забава.Направени со матирано челик за издржливост и ' рѓа отпор.Рамка

Scroll