Обновено
ALAZA Мрзливост на Дрвото Цвет Гроздобер Големи Складирање Перење Кошница со Рачки за Ќебе Крпи Расадник Забавува Бин 20 x 20 x 14

ALAZA Мрзливост на Дрвото Цвет Гроздобер Големи Складирање Перење Кошница со Рачки за Ќебе Крпи Расадник Забавува

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 627.12

[Екстра Големи Димензии] : 20 X 20 X 14 инчи(50.8 X 50.8 X 35.5 cm).Тоа е количка кога тоа не е во употреба, лесно да се движите и да го земе. [Добар Изглед] : Тоа може да декорирате вашиот дом, а исто така и со модата печатење од надвор, црно на дното, бела боја на внатрешноста. [Еко-пријателски Материјал] : Надворешниот платно, внатрешна ткаенина со бела ЈП ткаенина, памук јажето, тоа е водоотпорен,тоа е безопасно и безбедно,Тоа стои многу стабилен. [Перење инструкции] : Машината за перење не е дозволено, ние ви препорачуваме да се мијат со рака. [Повеќенаменски Кошница] : Тоа е одлично за организирање на валкан или чист перење, држи дете играчки, книги, тоалетна хартија, пелени, ќебиња, перници и така натаму, погоден за сите видови на сценарија : спална соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошница, па дури и во багажникот на автомобилот,тоа исто така може да се користи како подарок за вашите родители, љубовник, пријатели, или Божиќ и Нова Година, ноќта на Вештерките.Safe Материјал : Тоа е здрава материјал без никакви хемикалии, а тоа е без мирис кој што ќе им даде на вашиот дом повеќе удобно feeling High Квалитет : Ние ги користиме на напредна технологија на печатење, тоа нема да избледи и durable Fashion Дизајн : Нашите производи се користи модерни дизајни за да ги даде на вашиот почетен многу модерен чувство.Висок Квалитет на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние сигурно ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кога не ви се потребни нив, може да се свитка нив се појавува во аглите без преземање на екстра простор.【

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Д

ДИЗАЈН : Функционална уникатен Дома Декор.Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со вашиот DJROW пе

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Тој нуди многу простор за помали разно предмети премногу, како книги, списанија, магазини и играчки, да г

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во

Брзо да го додадете во количката!Имаме голем број на модерни дами " облека.Женска Преголеми Pullover Џемпер C

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свитлива : Посто

Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, мож

100% Памук.Вклучува Забавува.Види дополнителни постелнина и accessorie предмети во Младата и Младите 100% квали

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полици

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Стилски Дизајн】Симпатична печатени моделот е специјално дизајниран за деца, која ги комбинира двете

Перење Кошница Големина : 12.6(L)*11(W)*22.7(W)во, голем капацитет.Материјал : Двоен слој оксфорд ткаенина со ЈП с

Scroll