Обновено
Широк Заб Чешел за Кадрава Коса, Перики 2 Парчиња Трајни и Анти-Статички Detangling Чешли за Жените Пченица Слама Професионални Гребло Алатки Detangler Чешел за Густа Коса До

Широк Заб Чешел за Кадрава Коса, Перики 2 Парчиња Трајни и Анти-Статички Detangling Чешли за Жените Пченица

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

1. Широк-заб чешел има прекрасен изглед и доброто изглед. 2. Издржливи : нови и трајни густа пластична обработка, анти-пад и анти-свиткување. 3. Удобна рачка : рачката на широк-заби чешел користи за кадрава коса е мазна, и широк-заби чешел ќе лизгајте преку tangles, без да предизвика штета и ќе не боли главата. 4. Широка употреба : чешел вашата долга коса, кадрава коса, и влажна коса добро, и масажа на кожата и, се промовира циркулацијата на крвта, и го задржува мозокот во најдобра состојба. 5. Употреба сценарија : По добивање нагоре, по преземањето на туш, по пливање, пред да замине надвор, пред партијата.Се разбереме, ова испреплетени чешел ќе стане суштински дел од вашата дневна шминка и секогаш ќе биде со вас.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Име на производ : Comb Product Тип : Дрво Comb Applicable луѓе : everyone Material : sandalwood Product димензии : должина * ширина (13.Врем�

* Profesional Метал Стаорец Опашка Чешли француска Плетенка Алатка За Губење на Коса, ги Собереш ,надразнувањ�

1 берберот стил, чешел, 7 инчи.Совршен за сите типови коса, како што се : кадрава коса, тенка коса, густа кос

КУПИ ОРИГИНАЛНИОТ PUSHBUTTON SWITCHBLADE ЧЕШЕЛ : заклучување механизам и трајност ќе обезбедат долг живот на ваши�

* Долга коса pin чешел headpiece, одлична за завршувањето на гроздобер елегантен фризура Совршен свадба коса д

✪За разлика од Општ Пластични Чешли, Сандаловина Бивол Рог забот Нема да Финтата Губење или Оштетување

Лесен за ракување : овие боење боење стилизирање на косата чешли се дизајнирани со двојно страни, двете �

Свадба зголеми цвет коса чешел ,совршен за оние кои се алергични на цвеќиња и страдаат од главоболки пор

Материјал : јаглероден широк заб гребло чешел со опашка со користење премиум направени од материјали, ant

★ Мора да се има за професионални салон стилисти, идеални за губење на боење / режење ★ Рамномерно расп

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б�

Материјал : Смола (Висок Квалитет); Големина : 24×6.4×0.8 (cm) ; Нето Тежина : 54 g ; Боја : Бела.ШирокЗаб Чешел : шир�

75" инчи во ширина од 4.Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да им Понудиме на Нашите Клиенти Најдобри Производи и У

Пакет содржина : пакетот ги содржи сите 4 парчиња гроздобер легура боја У облик црна коса страна чешли, д�

Материјал : ПП+Гума.Круграководител најлон чешел заби, без да го оштети скалпот, мека, антистатички.Внат�

1 Боја : примарна боја 2 Големина : за 7.58.5cm висока.За 5.56.5 см во дијаметар 3 Не само што може да чешел косата,

Scroll