Обновено
Галакси Јазиче S7 FE/S7+/S7 Плус Тастатура Случај, JADEMALL 7-Боја и Осветлување за Безжична Bluetooth Монтажни Таблета Тастатурата - СТП Стојат Покрие со Пен Носителот, Авто Спие

Галакси Јазиче S7 FE/S7+/S7 Плус Тастатура Случај, JADEMALL 7-Боја и Осветлување за Безжична Bluetooth Монтажни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1929.60

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да поврзете Bluetooth?Ве молиме целосно полнење на тастатурата и вклучете го(обично 2-3 часа).Ве молиме да биде љубезно ве молиме да го проверите вашиот Галаксија назад модел пред да го купите.Вграден-во две големи капацитет на полнење батерии, време на полнење е само 2-3 часа, времето на мирување е до 220 часа.ГАЛАКСИ ЈАЗИЧЕ S7 ТАСТАТУРА СЛУЧАЈ СО ПЕН НОСИТЕЛОТ - Smart-тенок дизајн додава максимална заштита со минимална најголемиот дел (0.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Големина на : различни големини се на располагање, 27.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде маш

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

2x слоеви на одбрана обезбедува военоодделение капка заштита.Слој 1 : Цврсти, отпорно на гребење поликарб

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R 1 пар се пр

★Како да го користите : им Помогнам на метла напред и нагоре со една рака Дознајте четири 106cm ограничени

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : XHM404 Регулаторот 2 Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3 Модератор на владата : PWM мод

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

3.3 ft Бела Микро USB Полнач за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купу

*Заштитна маска и вистински, тивко тастатура поддршка 3 користете режими за сликање Пишување, Гледање, Ч

Scroll