Обновено
Lamincoa Женска Воздух Трчање Атлетик Жените Патики Не Се Лизга Женска Тенис Чевли

Lamincoa Женска Воздух Трчање Атлетик Жените Патики Не Се Лизга Женска Тенис Чевли

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76

ГУМЕНИ OUTSOLE : Женска работи чевли се направени од phylon единствено со високо еластична гума блокови,која има добар анти-пресврт,абразија-отпорни и анти-пропадна перформанси,подобрување на безбедноста, додека вашите активности.Ние сме подготвени да ви помогне да изберете повеќе соодветни чевли и изберете релаксирана начин на живот.ОТСТРАНЛИВ INSOLE : Надгради табани може да бидат земени за перење и воздух за сушење,или брзо се заменува со други табани или нога orthotics.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Малку-се водат vamp спречи твоите нозе од се во текот на загрева,поудобно и дише.Постави си, освен со оваа удобно модата жените патики.Оваа салата чевли за жени е компатибилен со женски мекост и цврстина.Воздушна Перница Мода Патики Атлетик Shoes Material : мрежа поврзана горниот, воздух перница дизајн,и гума outsole Weight : 500 грама/пар (17.РЕШЕТКАТА ТКАЕНИНА ДИЗАЈН : На тенис чевли користење на плетени мрежа горните,и јазот помеѓу мрежа влакна форми.Гума+Воздух Перница единствена.Воздухот чевли имаат висока флексибилност и лесни кој им овозможува на чевли за да ја отскокнување слободно, а тоа е спортски.Обидувајќи се да ви даде одлични и удобно носење искуство.ГОЛЕМИНА ПРЕДЛОГ : ширина е медиум да широк.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Гумен ѓон.ОВОЈ БРОЈ Е : поделбата е совршен за тркачите кои се venturing надвор патот за прв пат, како и патеки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Гума.Увезени.Гумен ѓон.Мажите cushioned

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Жените удобно работи чевли кои им овозможуваат непречено возење.Редов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Жени

синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Outsole со флексибилни cutouts за природен стил.Надворешниот материјал во кожа / тк

Гумен ѓон.Гумени материјал на единствена поседува висока издржливост за продолжување на носење време н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Рабо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.ЕВА Midsole С

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Рабо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Рабо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Рабо

Тие дизајн нив да се вклопуваат.Гумен ѓон.Одлично изгледа во комбинација со неверојатни карактеристики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Синтетички единствен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.ЧипкаДо затворање.SA

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Жените удобно работи чевли кои им овозможуваат непречено возење.Редов

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Жени

100% Синтетички.Гумен ѓон.Овие furoshiki чевли функција дише мрежа и издржливи синтетички гумен ѓон.Еластичен

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Работиинспириран чевли за активни години.Редовно се вклопуваат.Mesh гор

На ГЕЛCUMULсо неутрална pronation, за оние кои работат средновисоко километражата, е совршен чевли со кој се га

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll