Обновено
Shanrya Inoculating Род, Бактериска Култура Лесно се Чисти Микробиологија Род, за на Училиште, Рачна Работа Може да Се Користи Сам Погоден за Семејство

Shanrya Inoculating Род, Бактериска Култура Лесно се Чисти Микробиологија Род, за на Училиште, Рачна Работа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 220.56

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклучувајќи микробиолошкото тестирање, мобилните микробиологија и молекуларна биологија.Дувачкиот има добра еластичност, коефициент на топлинска спроводливост и електрична спроводливост, па месинг е најчесто користениот материјал.Лесен за ракување,погодна за многу сценарија.На прачка ќе прави вашата работа повеќе удобен и работната енергија.Направен од висок квалитет на месинг материјал, тоа не само што не е стабилна, но, исто така, издржливи.Функција : 1. На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклучувајќи микробиолошкото тестирање, мобилните микробиологија и молекуларна биологија.2. Дувачкиот има добра еластичност, коефициент на топлинска спроводливост и електрична спроводливост, па месинг е најчесто користениот материјал.3. Направен од висок квалитет на месинг материјал, тоа не само што не е стабилна, но, исто така, издржливи.4. На прачка ќе прави вашата работа повеќе удобен и работната енергија.5. Лесен за ракување,погодна за многу сценарија.Спецификација : Предмет Тип : Inoculating Rod Material : Пластични+Железо+Месинг.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листата : 2 x Inoculating Род.

Повеќе детали

Item Type:
Inoculating Rod
Material:
Plastic+Iron+Brass
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
2 x Inoculating Rod :

Слични производи во категоријата

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Бидејќи на боја класификација, тоа го прави на 3 Димензионални пенкало повеќе корисни во изработката на

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Издржливи надворешен дијаметар : прибл 7 мм; Внатре дијаметар : прибл 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Пакетот содржи 12x12 Инчен Матрицата, 1 парче по Пакет.Направен од висок квалитет на Екопријателски Проѕи

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3 О:AC

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R 1 пар се пр

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, тере

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација...

Scroll