Обновено
Сојузничките Месинг 931/24-СТОЛ 24-Инчен Крпа Бар, Антички Pewter

Сојузничките Месинг 931/24-СТОЛ 24-Инчен Крпа Бар, Антички Pewter

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 364.80

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Достапни во различни дизајнер завршува.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот Овој стилски современа крпа бар ќе биде убав прилог на вашата бања décor.Крпа Бар е направен од цврст месинг за да се обезбеди производот ќе не ' рѓа и дизајнер завршува ќе се обезбеди живот на убавина.Од Производителот На атрактивни Панорама Производи како Крпа бар се мора да се има во денешниот модерен дом и изборот на крпа барови може да го подобри стилот на вашиот бања, исто така, импресиониран за вашите гости.Дувачкиот бои ќе даваат светли модерен изглед и подобрување на внатрешни работи оркестарот на бањата со различна боја и да заврши.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.Нашата Жива Колекција е pop-out копчиња ехо почетокот на простор-годишна возраст дизајн под влијание на Меркур капсули.Оваа колекција е малку носталгични, со додатоци како еден облека и мулти куки (2, 3, и 6), и елегантни еднокреветни и двокреветни крпа барови.За разлика од куките во другите наши колекции, тие се обликувани како традиционалните куки наведени подолу оние капсули.Оваа колекција карактеристики еднокреветни и двокреветни крпа барови, крпа прстен, за појавување на ѕид-монтирани сапун јадење и четка за заби/гимнастик носителот, и вртливата две-пост тоалетна хартија држачот.Четири различни прстен стилови мазна, точки, жлеб, и извртени – се достапни до целата колекција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер.Ѕидот монтирани

Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Сите Престиж Панорама Колекција производи дојде со

Направена од цврст месинг и трајни дизајнер заврши.Го прави ефикасно користење на вашата бања простор.С

Цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик изградба.Одлична уметничка изработка.Сет вклучува 18инчен крпа бар

СОДРЖИ : 1 x Облека Куки, 1 x Тоалетна Хартија Носителот 1 x Крпа Прстен, 1 x Една Крпа Бар.ЗАВРШИ : Квалитет на

На Зајдисонце Бања сет вклучува 1 двојна облека кука 1 тоалетна хартија носителот 1 крпа прстен 1 24" крп

Класичен Гроздобер Стил Силен рустикален атмосферата во природната текстура на бања оркестарот да бид

Со 2pcs завртки, лесен и удобен да го инсталирате и користите.Да Зачувате Простор.Направи вашата соба пове

【16 Инчен Крпа Бар】Со проширена крпа рек, не треба да се свитка крпи или бања крпи.Можете да поставите дн

Jamestown, модерен Френклин Месинг колекција, со напор стил и класична убавина, ќе ви помогне да се ревитализ

Ѕидот монтирани дизајн за бања практичноста и организација.Мат Црна дава изјава во вашиот простор, заст

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Кристал акценти додадете елегантен допир.Сокриени ш

【ЗАВРШИ】 : Мат Црно, Стилски и исклучителна мат процес направи бања носители изгледа модата и се чувств

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА И ЛЕСЕН : Пригоден Крпа Рек : Над Вратата Крпа Багажник со 4 Куки Мерки 19.5" X 4.3" X 11.4" и

САМО АДХЕЗИВНА ЛЕНТА : Брзо и лесно монтирање.Силна adhesiveness и водоотпорен.Не вежба дупки е потребно.Се от

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Бања Хардвер Собата.Облека Кука + Хартија Носителот+ Крпа Бар.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Упот

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Изградена од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик за да се заштити од кор

СОВРШЕН КРПА БАР ЗА СЕКОЈА БАЊА : Оваа елегантна крпа бар е убава и функционална прилог на било бања, пом

Scroll