Обновено
JoyShopping Автомобил Велосипед Авто Цевки Поправка на Гуми за Полнење Гуми Пункција Обновување Комплет J1460-5 CN -

JoyShopping Автомобил Велосипед Авто Цевки Поправка на Гуми за Полнење Гуми Пункција Обновување Комплет J1460-5

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 117.36

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, мотоцикл или автомобил, може да си дозволат да го напушти домот без тоа.Овој комплет ќе ти поправка на пункција брзо и ефикасно.Тоа е од суштинско значење за возила со цевки пневматици.Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, мотоцикл или автомобил, може да си дозволат да го напушти домот без тоа.Овој комплет ќе ти поправка на пункција брзо и ефикасно.Тоа е од суштинско значење за возила со цевки пневматици.Отстранување на објект кој предизвика пневматик пункција.Вметнете ја rasp во дупката, притисни и повлечете го rasp да roughen и чисти рабовите.Грб на игла со гума цемент, и се шири цемент на дупка.Вметнете ја поправка на string во дупка да го запечати тоа Имајте на ум : се користи само како привремен лек, за да ви овозможи да стигнете до вашата дестинација безбедно, тогаш можете да поправка на вашиот пневматик трајно.

Повеќе детали

Size:
10*10*2cm
Package weight:
150g
Color:
as shown
  :
Package List:
 
1 x rasp tool :
1 x split-eye insertion needle :
1 x rubber cement :
3 x tyre repair strip :

Слични производи во категоријата

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

3.3 ft Бела Микро USB Полнач за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купу

Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултрависо

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021...

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3...

Големина на : различни големини се на располагање, 27.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде маш

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШИЊА со ВОДА – 20 Унца Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, тере

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација...

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

Scroll