Обновено
KESIO 60ML Патување Спреј Шише со Keychain Носителот, Преносни Пластични Патување Празни Шишиња Refillable Контејнери(Розева)

KESIO 60ML Патување Спреј Шише со Keychain Носителот, Преносни Пластични Патување Празни Шишиња Refillable Контејнери(Розева)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 61.92

[Безбедност материјал] изработен од пластика, еколошки и здрави. [Refillable шишиња] Секое шише е издржлив, refillable, и еколошки.Транспарентен шишиња може да се покаже на бојата на нивната содржина, така што немора да се грижите за тоа кога да се збуни нив. [Лесно да се пополни/стискаш/спреј] за да се осигурате дека вашиот течни не се потроши. [Мулти-цели] Овие патни шишиња се многу погоден за сите видови на козметика, преносни toiletries, и кампување додатоци.Тие може да се користи за чување на лосион и сос.Шишиња се светлина во тежина и соодветната мини големина ви овозможува да носат нив лесно. [Пакет содржи] : 1*Спреј Шише.Големина : 9*3.4 cm.Тип на производ : Спреј Bottle Material : Plastic Color : Спреј шише, Како што е прикажано /(Случаен Боја keychain)Пакет содржи : 1*Спреј Bottle Size : 9*3.4 cm Notes : 1.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. 2.Се должи на многу фактори како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние се изврши извори, контрола на квалитет и исполнување.Овој спреј шише е погодна за наводнување на рас

КЛИКНЕТЕ на "Додади во Кошничка" копчето за да се цел на Mo Yo Природни Лаборатории HDPE 32 оз храна сос шише 32

Лицето шминка tools.Висок квалитет,брза испорака!.Преносни и погодно за секојдневна шминка.Предвидено од

【0.3 mm Млазницата за Ултра Фина Магла Спреј】Висока прецизност прскање со ласерски здодевни техника мож

Технологијата за компресија : Магла спреј шише е дизајниран со моќен предтехнологијата за компресија, к

【Висококвалитетни материјали】 : Нашите патни сетови се направени на одлични материјали и може да се ко

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б

Мерења : Висина 4.97" x Дијаметар 1.50".Во една убава речиси целосно нетранспарентно црно стакло ова предме

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.СЛЕДНАТА ГЕНЕР

JSJJAWS направен од висок квалитет на јасно пластика, безбоен, и нетоксични, отпорни, refillable и еднократно.Изд

Висок квалитет на алуминиум заврши и градба со армирано челик агли за дополнителна издржливост 2во1 про

Овие пластични спреј шишиња се во мини големина(113mm / 4.4"висока и 35mm / 1.27"широк), може да се вклопат беспрек

10 парчиња, доволен за секојдневна употреба или холидеј патување, доволно за да се задоволат вашите разл

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Се користат за складирање на лак.Мала големина и преносни, погоден за патување.Направени од високо квал

Парична казна и единствен спреј, многу лесно да се работи.Направени од високо квалитетна ABS материјал, и

Premim Материјал : Направен од високо квалитетни пластични, мирисслободна, безбедна и трајни производи за

Количина : 480 Парчиња (Комплетен Сет со Дното Јасно База Тегли + Метален се Зголеми Розово Злато Капаци За

ГОЛЕМА УСТА 4 ОЗ : Широк Устата Тегли, Пошироката Устата го прави полесно за вас да се користи со телото к

Патување големина контејнери се , BPA free, трајни, refillable и еднократно.Шише капи тесно натпревар шишиња' уст

Печат во внатрешноста на капакот гарантира дека тоа нема да излегуваат во јавноста, и вие не мора да се г

МЕРЕЊА : Висина 8.62" x Дијаметар 2.45".ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Нашата прст притиснете флип диск капак ви овозм

JSJJAWS направен од висок квалитет на јасно пластика, безбоен, и нетоксични, отпорни, refillable и еднократно.Изд

Пакет : 1pc 10ml / 0.34 оз Празни Refillable на доградба на Акрилни Нокти полски Шише.Материјал : акрилик Капацитет :

Scroll