Обновено
16 Мерач Памук Опфатени Millinery Жица Екстра Фирма Бело - Еден Двор

16 Мерач Памук Опфатени Millinery Жица Екстра Фирма Бело - Еден Двор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80

16g памук опфатени millinery жица.Екстра Фирма.Се користи за правење шапка рамки и други форми во millinery.Исто така достапни во стандард 19 мерач и светлина 23 колосек.Се продава од дворот.Ова е 16 колосек или екстра фирма памук опфатени millinery жица, и се продава од страна на дворот.Ова е најтешкиот жица, и е корисно за правење на студија рамка работа за headpieces и millinery.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll