Обновено
Премија од на Сите Природни Соја Восок Ароматерапијата Свеќа - 2 мл Калај Apple Јавор Бурбон: падот омилен дека е пресврт на традиционалните apple мирис. Почнуваме со све?

Премија од на Сите Природни Соја Восок Ароматерапијата Свеќа - 2 мл Калај Apple Јавор Бурбон: падот омилен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Одлично За : Соби, Медитација, Кујна, Гаража, Бањи, или Јога.Нашите канцеларии се затворени сабота, недела и Празници.Стопен восок добива многу топла и може да предизвика изгореници, ве молиме да користите претпазливост кога ракувате со топла восок.Многу Мириси и Големини на Располагање. - За Нас : Ние сме биле продавање на свеќи и восок курви во Северна Каролина за неколку години.Да се чува на ладно и суво место.Apple Јавор Бурбон : падот омилен дека е пресврт на традиционалните apple мирис.Ве молиме овозможи 1 работен ден обработка на време.Постои меѓународен превозот во овој момент.Многу миризливи со квалитет масла - Долготрајни - Вегетаријанци и Никогаш не се тестираат врз животни. - Превозот : Предмети ќе бидат испратени преку USPS.Овој производ содржи масла кои можат да предизвикаат оштетување на ткаенини и други површини.Soot Слободно - 100% Памук, Фитили - Удобен tins за лесен за складирање и заштита - Направени со висок квалитет НИ се одгледува Сојата Восок.Налози се полни понеделник-петок.Едноставно им овозможи на вашиот објект да се излади пред да го користите.Handcrafting некогаш беше горд стандард во Америка, која сега е намалување.Овозможи свеќи, восок и восок потоплите да се излади пред да се пресели, покривање или отстранување восок.Ние се голема гордост на нашата свеќа креации и се надевам дека ќе ви обезбеди со многу уживање.Имаме направено покажува и локалните продажба и одлучиле дека е време да филијала.Почнуваме со свежи јаболка и се вклопуваат во допир, на ванила, јавор, и удар на мазна бурбон.Не ние брод на Алјаска, Puerto Rico, и Хаваи.Ова е нормално.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направен од висок квалитет на соја восок.НЕ ПАРАФИНСКИ, БЕЗ ВЕШТАЧКИ ДОДАТОЦИ, НЕ СЕ ТЕСТИРАНИ НА ЖИВОТН

НИКОГАШ не близина на нешто што може да се фати оган.Кој не ја загадуваат животната средина, но повторно

Одлично За : Соби, Медитација, Кујна, Гаража, Бањи, или Јога.Ние се голема гордост на нашата свеќа креации

Овие ароматерапијата свеќи имаат толку многу можни користи!Пријатели, сакани и семејството ќе биде воо

Мирис Бергамот Шампањ, Ноќта Цветаат Вода Лили, Розова Солени Килибар со Етерични Масла.Преглед Направи

Божиќна Свеќа Подарок Сет : Нашата Божиќна свеќа поставите носи арома на одмор навиваат за вашиот дом.Пр

СОВРШЕН ПОДАРОК СО ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК ПАКУВАЊЕ.Она што е уште поважно,на исклучителен подарок кутија

Направен во САД.Северна Каролина државата Wolfpack миризлива свеќа соја восок, дрво фитил (слатка праска).Ко

12 Мирисни Ароми, вклучувајќи Лаванда, Verbena и Цитрус, Мексиканската Портокалова Боја, Moonlight Teak, Сандаловин

МНОГУ МИРИЗЛИВИ СОЈА СВЕЌА нуди разликуваат мирисот на cedarwood, топло ванила, и дабови и е исполнет со cedarwoo

Афирмација Во афирмирањето за секоја желба, мора да се ослободи себе си, повторно и повторно од секоја н

✔【Долготрајни Горење Арома】Овие органски соја свеќи може да изгори чисто да се прочисти воздухот во в

Миризливи Свеќиароматерапијата свеќа подарок сет incluce 4 мириси.Пролет, Лаванда, Лимон, и Медитеранот Сл

ГНЕЗДО Њујорк соработува со меѓународно реномирани ликовна уметност, фотограф Сива Malin за транспорт мо

Божиќ Миризливи свеќи подароци сетови,преносни патување калај свеќа со исклучителен подарок пакување

Сите наши свеќи се вегетаријанци и мириси никогаш не се тестираат врз животни и употребата 100% Американс

❤ Топ Цитрус, Средината Василиј, на Основата килибар дрво, сандаловина, cedar дрво.Британската кралска ми

Силни МирисиНаправени со најдобрите материјали, нашиот мирис се вешто enhanced согласност мирис искуство о

Етерично Масло Лаванда етерични масла нуди свежа арома дека е апсолутно мора за релаксација.Тоа е имен

【Лаванда т одат надвор од дома, во спалната соба кога ќе спијам, во дневната соба, како што сте вечера, за

12 високо fragranced коцки по пакет.Изданија на топло & зачинета мирис.Изданија на топло & зачинета мирис.Нема

Забелешка Профил На Врвот : Цитрус, Озонската Средината : Краставица, Лаванда База : Алое, Бамбус, Еукалип

Scroll