Обновено
shamjina Памук, Лен Флорални Поместена Закачалка Облека, Облека Рамо Shaper Кука Закачалка - Бело, како што е опишано

shamjina Памук, Лен Флорални Поместена Закачалка Облека, Облека Рамо Shaper Кука Закачалка - Бело, како што

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

Рамо shaper закачалка, со кука може да се ротира 360 °.Гроздобер поместена облека закачалка, цвеќиња се извезени.Lenght : Прибл. 41 cm / 16 инчен.Издржливи и мала тежина,не - suface за облека и ги задржи од брчки.Материјал : Памук ткаенини, сунѓерот, ПП смола.Опис : - Материјал : Памук ткаенини, сунѓерот, ПП смола - Lenght : Прибл. 41 cm / 16 инчен - Гроздобер поместена облека закачалка, цвеќиња се извезени. - Рамо shaper закачалка, со кука може да се ротира 360 °. - Трајни и мала тежина,не - suface за облека и ги задржи од брчки.Пакетот Вклучува : 1 Парче Облека Hanger Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Закачалка за облека Панталоните ги Перење закачалка Облека закачалка организатор Кошула простор за за

СОВРЕМЕНИ МАТЕРИЈАЛИ : алишта за сушење застане се направени од издржлив, силна метал кој може да издржи

ИЗДРЖЛИВИ ДРВО : Направена со врвен квалитет одделение природни дрва, пакување од 20 мазна заврши дрвени

▲Тенок профил за да се зголеми просторот; за употреба во вашиот плакар, на виси бар, возен решетката или

Се користи за бесење влажни костими за капење, бебе облека, нежни дека не може да биде машина за исушени.

Поминаа деновите кога облека падна исклучување на закачалки и таму не беше доволно простор во плакарот.

Двојно Денот На Вљубените Оркестарот Ѕид Закачалка.Денот на вљубените Возило Виси Оркестарот се избран

Не се откажам тешки предмети на закачалки.Не се Лизга Дизајн : Овие пластични закачалки направени со над

Материјал : ПП.Заштита на животната средина материјал, 360 степен ротација, 32 клипови, виткање дизајн, лес

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Произведено во САД 140 кг.Капацитет.Повеќе Објект Куки.Рамо / Suspender Рецки.Светот е Најсилниот Грб Закачалк

Овие разноврсна дрвени закачалки се изградени за кошули, блузи, здолништа, костуми, фустани & панталони.

Материјал : Дрво Количина : 1 Парче.Димензии : Должина 45 Cmx Ширина 45 Cmx 170 Cm Висина.Карактеристики : Заградат

▲Тенок профил за да се зголеми просторот; за употреба во вашиот плакар, на виси бар, возен решетката или

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

Произведено во САД 140 кг.Капацитет.Повеќе Објект Куки.Рамо / Suspender Рецки.Светот е Најсилниот Грб Закачалк

Пакет се вклучени 1 парче облека закачалки.Една единица димензија : 43 x 23 cm.Здрав дизајн може да се одржи д

Scroll