Обновено
Andongnywell Жените Краток Кадрава Бран Перика со Удира Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Коса Замена Перики

Andongnywell Жените Краток Кадрава Бран Перика со Удира Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Коса Замена Перики

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 138.96

За Andongnywell Перика : Коса предност : густина, природна боја,мека и природни, може да се бојадиса и избелени, може да биде завиткан и restyled.Карактеристики На Производот : 1.Thx Пакет Се Вклучени? 1 x Перика .Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Лесно да се грижи за и се Мијат.УДОБНО : Лесен за Носење, Лесно да се грижи Повеќе Избор, заштедува Повеќе Време Удобно Издржливи.Ве молиме да се мијат и состојбата редовно Забелешка : 1 : Поради различни помеѓу различни монитори ,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот ,ви благодариме ! 2 : ве Молиме овозможи 2-4 см различни, поради прирачник за мерење ,благодарение на (сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm= 0.Печати на враќање превозот етикета.СТИЛ : Andongnywell перика, природни, реални и многу убава, погоден за сите кожата и старосни групи.Погоден за сите прилики, дали вие сте присутни на една партија, свадба, танцување, прво датум, итн.Перики изгледаат природно и домот, и да ви даде шармантна шарм.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Си нашол тоа!Ќе љубов на телото и природно движење на овој врвен квалитет човечка коса., можете да го носат, вклучувајќи ги и секојдневна употреба.ПОВОД : Andongnywell Перика совршен за ноќта на Вештерките, cosplay, концерти, темата партии, костим партија, секојдневна употреба и сите други прилики.Сите синтетички влакна перики се минимални на губење на косата и knotting е можно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.39 инчи) Во секој случај, сите проблеми може да се решат со малку комуникација, па ако добиете некои проблеми контактирајте со пораки и ќе направиме нашите ниво најдобро да се средиме.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од стра

Чешел Локација : Назад.Прилагодливи Рака : Yes.Drawstring : Нема.Капа Големина : Може да се разликува малку од ст

Должина : околу 60см.Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Мат висока температура

【Афро Човечка Коса Перика】 100% Здрава човечка коса, Бразилецот коса перика, мека и мазна, може да трае до

Косата тип : 613 Tbodywig28 3 Чешли И Еластична Нето Се Направи Лесно Да Се Инсталира, Дише И Удобно.Чипка Просто

Производ Материјал : бронзени.Производот Количина : 1 PC ГЕРМАНСКИ игла+ 1 PC Носител на Бронза.Тип на произ

Шефот на Турнеја : малиот е 2121.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува Detangle коса нежно со раце

Врв Капа Силиконска Обложени Водат Мрежа и стратешки поставени Силиконски Ленти работат заедно во тек

Различни перика капа големина, различни бои и стилови, ќе ги задоволи вашите различните потреби што при

Целосна Чипка ПерикаПремија индискиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бидеј

1.Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики U Дел Човечка Коса, пе

Вистински Glueless Човечка Коса Headband Перика : Нови Glueless Headband Перика со Еластична Мраз Свила Headband и 4 чешли по

На Перики Се Рачно Изработени Од Страна На Професионални Квалификувани Работници.Синтетички Влакна Мо

Ве молиме имајте во предвид перики треба да се стави на ладно и суво место Перика Складирање : најдобар н

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 : Половина Бела Половина Црна Перика со Краток Кадрава Боб Дизајн,Поблиску до Оригин

Можете да го носат за секојдневна употреба, костим партија, cosplay, датира, мода, или само за забава.Изгледа

Пакетот Вклучува : 1 Pc Перика 715 Дена Испорака【МултиФункционални Прилики】 Нова мода брановидна headband пе

【Предности на производите】Што е Половина Перика : Дизајнирани да се користат свој коса / косата.Исто та

Прв клиент, добавувач на првиот.Се впие и се измијат со свежа вода апсорбира вода со кула тогаш нека коса

На Tress Allure Колекција : Дали доживува опаѓање на косата или само сакате нов стил, нашата убава и модерен пе

5 inches Ear да уво преку челото : 12.5 inches Nape на вратот : 6inches Hair Parameter1.5 inches Small Големина Капа (Испратена од страна

Направени на висока температура влакна, природни, срцеотпорни, не е лесно да исчезнат.Лесно да се носат,

Висок Квалитет на Изработени од 100% висококвалитетен синтетички влакна, мека, без пролевање.Прилично Ст

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одр

О : Прво, се протега на косата, да го прави, тогаш мерка тоа од врвот до крајот.тежина (+ / 5g) е нормално зави

Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Должина : околу 45СМ.Задебелување и сомот на

Целосна Чипка ПерикаПремија перуанскиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бид

5" База Дизајн : 6" x 6.ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Полиуретан пред rim да се приспособат на лента за дополнителн

Ние се Измери Должината на Косата е да се Направи Косата се Водат На Богородица Коса Да Биде ДИРЕКТНО По

Scroll