Обновено
fosa Кожа Острат Strop, Кожа Острилка со Дрво се Справи,Мултифункционален DIY Кожа Занает полски Острат Strop Дрво се Справи со Strop Алатка

fosa Кожа Острат Strop, Кожа Острилка со Дрво се Справи,Мултифункционален DIY Кожа Занает полски Острат Strop

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 232.56

Кожени полски острат strop една страна е мазна stropping површина, друга е груба површина.Двете страни може да се користи.Дрво се справи, поудобен за држење на.Дрвена рачка кожа острат strop е полесно да се користи од општа алатка.Одлично за чување жилети, dagger, лов и риболов ножеви, кујнски ножеви, кожен резен алат и резба ножеви со максимална острина.Големина : Прибл. 27.7 cm x 4.3 cm x 1.2 см / 10.9 во x 1.7 во x 0.5 во.Опис : Одлична за одржување на жилети, dagger, лов и риболов ножеви, кујнски ножеви, кожен резен алат и резба ножеви со максимална острина.Со дрвена рачка, лесен за употреба.Кожени полски острат strop една страна е мазна stropping површина, друга е груба површина.Двете страни може да се користи.Вреди да се купуваат.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрвени Боја : како на сликата Големина : Прибл. 27.7 cm x 4.3 cm x 1.2 см / 10.9 во x 1.7 во x 0.5 во Пакет Тежина : 85g Пакет се Вклучени : 1 x Кожа полски Острат Strop Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1inch грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ги комбинира добро и екстрапарична казна whetstones во една : 3000 ронки од една страна, 6000 ронки од друга.Корис

На база не се лизга високо функционални гума лист да се задржи вашата влажни камен стабилен на сите повр

Премија одделение природен камен : Висок квалитет на острило осигурува добра острат резултати и долг жи

4 чекор ронки пакет и инструкции поставени за еднократна употреба во 15 фунти барел 1 фунта 60 / 90 Крупни Си

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Set агли со позитивни локација за ролери и перките.Се ПРЕПОРАЧУВА УПОТРЕБА : се Аплиц

115 ВРТЕЖИ во минута обезбедува максимална прецизност во текот на острат 115 ВРТЕЖИ во минута обезбедува м

Овој камен ќе може да се користи за кујнски ножеви и џебен нож, дрво авиони, длето, sickle, ножици, од не ' рѓо

Вклучува крупни силициум карбид камен за тешко оштетени или досадна ножеви.Сите камен се монтира на при

★ ЛЕСЕН И БРЗ ОСТРАТ : новиот синџир видов заб острилка обезбедува едноставен и брз начин да се изостри

На високоодделение острило осигурува добра острат резултати.Се користи за острење кујнски ножеви, ножи

Премиум Квалитет Острат камен се направени од професионална одделение корунд, висока цврстина, висока

Совршено се вклопуваат дома или во продавница нуди острат површината за да задоволи голем број на работ

????Проверете варијанти и снопови за да купат комплет со острат камења.Секоја од препорачаните камен сно

Направен во Јапонија.Еден може речиси смисла на сечилото станува поостри како еден работи.Ронки : 3000.Гол

На високоодделение острат камен осигурува добра острат резултати.На острат камен е направен од професи

Дијамант обложен материјал е поефикасно отколку вообичаено острило.Острат Камен ПолирањеМетални прои

На високоодделение острат камен осигурува добра острат резултати.На острат камен е направен од професи

Легендарниот квалитет.Направен во САД.Удобен и лесен пристап до работ нега во ограничени области.Екстр

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во Јапони

Scroll