Обновено
Vbestlife Bluetooth Звучници,Безжични Стерео Subwoofer Преносни USB Мини Плеер за Музика,со FM Радио,Hands‑Free Повици,Внатрешна/Надворешна(црвено)

Vbestlife Bluetooth Звучници,Безжични Стерео Subwoofer Преносни USB Мини Плеер за Музика,со FM Радио,Hands‑Free

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 270.96

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни магнетни говорник, бас шок бран излез, 6 D зголемените subwoofer. ✿【Мулти-функција Bluetooth Звучник】Поддршка FM радио, како и поддршка ПОМОШЕН аудио кабел. ✿【Високи Перформанси】Поддршка HD hands‑free повици, интелигентни намалување на шумот, јасен говор квалитет, комуникација е како да се лице во лице. ✿【Повеќе Режими на Репродукција】Поддржува безжична Bluetooth, поддршка картичка конекција, У диск поддршка на репродукцијата. ✿【Исклучителна Појава】Модерен изглед дизајн, campact и лесни, погодна за активности на отворено.Спецификација : Предмет Тип : Bluetooth Звучник Материјал : Пластични Боја : Како На Слики Прикажани Тежина : Околу. 108g/3.8 оз Bluetooth верзија : 4.2 Излезна моќност : 3 W Влезен напон : DC5 V Говорник : 4Ω3 W SNR : ≥ 75d B Нарушување го оценувате :

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултрависо

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : XHM404 Регулаторот 2 Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3 Модератор на владата : PWM мод

10ВО1 КОМБО ИГРА ПИНГ Заменлив tabletop ти овозможува да игра хокеј на слајд, foosball, базен, shuffleboard, пингпонг, ша

Стандардна Големина : се Вклопува пеглање одбори големини до to12 x32inch или било помали димензии.Ве молиме

Три зголемување нивоа : 20 X, 40 X, 80 X; Eyepieces : висок окоточка, широко поле WF10 X / 20; Цели : ротациона 2 X и 4 X; 45 степ

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

*Заштитна маска и вистински, тивко тастатура поддршка 3 користете режими за сликање Пишување, Гледање, Ч

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Големина на : различни големини се на располагање, 27.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде маш

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

Одвојување методи технологија.Супериорен селективност и ефикасност во сепарација на протеини на biomolecul

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021 Го

На Go Pro HERO8 Црна поддржува до UHD 4 K видео резолуции, и на време застаруваат, до 1080p240 бавно движење, и суперslo

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

Име на производ : Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање ;Контакт Тип : 1 НК 1 НЕМА ;Терминал Количина : 3 О:AC

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

За да го активирате овие светла едноставно пресврт пластични светлина случајот е затворен да се формир

Scroll