Обновено
Harilla Мода Сатен Лак Поместена Грб Фустани Куки Закачалки - Бело, како што е опишано

Harilla Мода Сатен Лак Поместена Грб Фустани Куки Закачалки - Бело, како што е опишано

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

Гроздобер поместена облека закачалка, цвеќиња се извезени.Lenght : Прибл. 41 cm / 16 инчен.Издржливи и мала тежина,не - suface за облека и ги задржи од брчки.Рамо shaper закачалка, со кука може да се ротира 360 °.Материјал : Памук ткаенини, сунѓерот, ПП смола.Опис : - Материјал : Памук ткаенини, сунѓерот, ПП смола - Lenght : Прибл. 41 cm / 16 инчен - Гроздобер поместена облека закачалка, цвеќиња се извезени. - Рамо shaper закачалка, со кука може да се ротира 360 °. - Трајни и мала тежина,не - suface за облека и ги задржи од брчки.Пакетот Вклучува : 1 Парче Облека Hanger Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

❤ : Ве молиме остатокот увери дека ако стоката се оштетени во транзит, треба само да ни испратите фотогр

** Погоден за бесење помали возрасни облека, блузи, фустани, булчински &lingerieetc Perfectforwedding или деверуша фуст

◆Уживаат уредни плакарот.Таму никогаш нема да биде хаос на облека во вашиот плакар повторно!На закачал

Со цврсти и издржливи дизајн, упаднаа најлон линија е силна да се одржи од 22 килограми.Максимална затегн

Произведено во САД 140 кг.Капацитет.Повеќе Објект Куки.Рамо / Suspender Рецки.Светот е Најсилниот Грб Закачалк

Закачалка за облека Панталоните ги Перење закачалка Облека закачалка организатор Кошула простор за за

Не само што изгледаат убаво и neater, но тоа исто така значи дека ќе трошат помалку време на борбите со испр

Произведено во САД 140 кг.Капацитет.Повеќе Објект Куки.Рамо / Suspender Рецки.Светот е Најсилниот Грб Закачалк

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Овие разноврсна дрвени закачалки се изградени за кошули, блузи, здолништа, костуми, фустани & панталони.

** Овој производ може да биде даден како одличен подарок за вашите пријатели и семејства.Тие ќе бидат мно

Да зачувате Простор : На закачалка конектор помешани со кука е многу корисно за складирање на облека и з

Двојно Денот На Вљубените Оркестарот Ѕид Закачалка.Денот на вљубените Возило Виси Оркестарот се избран

Направени од премиум ABS пластика, материјал, издржлив и преносни.Оваа облека закачалка ви овозможува да

За разлика од другите голем простор одземаат пластични закачалки, овие домот дрвени одговараат на зака

◆Уживаат уредни плакарот.Таму никогаш нема да биде хаос на облека во вашиот плакар повторно!На закачал

◆Уживаат уредни плакарот.Таму никогаш нема да биде хаос на облека во вашиот плакар повторно!На закачал

Анти 'рѓа поголеми и подебели рамен кука : Високманган челик хромобложено кука има подобра анти' рѓа фун

Уникатен дизајн, едноставен и дарежлив, издржливи.Кука дизајн, може да висат виси предмети, широка употр

Простор за заштеда на дизајн ▲ СОВРШЕН ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Голема вредност секојдневниот закачал

▲Тенок профил за да се зголеми просторот; за употреба во вашиот плакар, на виси бар, возен решетката или

Материјал : ПП.Заштита на животната средина материјал, 360 степен ротација, 32 клипови, виткање дизајн, лес

Силна носивоста и не е лесно да ' рѓа 360степен ротирачки кука непречено да се справува со силна носивоста

Scroll