Обновено
Животно Шише за Вода | Идеален за Хрчаци, Глувци, Гвинеја Свињи & Зајаци

Животно Шише за Вода | Идеален за Хрчаци, Глувци, Гвинеја Свињи & Зајаци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

3.38 оз.мали животни шише за вода Идеален шише за вода за Хрчаци, Глувци & Gerbils.Critter Ville шишиња со вода се компатибилни w/ СИТЕ Свиткување Гвинеја Свиња, Зајак, Critter Нација, Ferret Нација Кафези & Мали Животни Playpens.Шише за вода карактеристики нерѓосувачки челик sip spout, е BPA free & вклучува вшмукување чаши во случај да сакате да ја користите со стакло аквариум.Хрчак шише за вода е лесно да се пополни & доаѓа w/ едноставна лифт-топ кап за брз вода refills шише за Вода придава на кафез w/ user-friendly пластични завртки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★ СРЕЌЕН, ХИДРИРАН домашни МИЛЕНИЦИ се направи најдобро да се патува другари, и Lumo Leaf Шише за Вода оди се

Се притисне на мала количина на вода,бидете сигурни дека притисокот внатре и надвор од шише тело е рамно

Домашно милениче Пакет : вклучува 1 црна 23 од 15 инчи милениче хранење мат и 1 црно 12 унца преносни миленич

Quenches Вашите Миленици Жед : Идеален за Скокање, Долги Прошетки, Куче Паркови, Патот Патувања, Плажа Дена s

) за повеќе од две години.Куче шише за вода вклучува прашка јаже, погодно да висат на вашата страна.????Ние

Дршката е стабилен и се дизајнирани да ги задоволат различни видови на зајакот кафези без лизгање.Висок

ОВА Е САМО АВТЕНТИЧЕН ОГЛАС ЗА HIGHWAVE AUTODOGMUG било кој друг на листата се смета за лажен и само наш може да б

Име На Производ : Куче Пиење Вентил; Материјал : Метал.Боја : Злато Тон; Завртка Навој Дијаметар : 2cm / 3 / 4".В

★Премиум керамички хрчак пиење шише носителот, не се транспарентни за пиење шише ★Ако се остават вашио

ВИСОК КВАЛИТЕТ На : Хрчаци Вода Работам е направен од високо квалитетен материјал, повеќе безбедни и нет

Може автоматски да довод на вода за домашни миленици, дури и да не сте дома.Направени од високо квалитет

Опис на производот КЛАСИЧЕН PLAST ШИШЕ ГВИНЕЈА PIG320 ML Кутија Содржи КЛАСИЧЕН PLAST ШИШЕ ГВИНЕЈА PIG320 ML.Опис на

Пролет Натоварени Sipper Им Овозможува На Вашите Миленици За Да Пијат.Издржливи Twist Off Капак е Џвака Доказ.П

Лесна инсталација милениче шише за вода загради.Исток за да се прилагоди на висината на шише за вода.Лес

Мерки 3.50"D x 4.50"W x 10.50"H Рамен шише за вода дизајн за лесно да се пополни; Сина боја.Направен специјално за fer

Материјалот е 100% здрав и за вашите миленици.1 инчи во висина / 4.Судски совет 1 : 350ml / 11.1 инчи во висина / 5.Т

Капацитет : 125 ML.Не е лесно да се претекување кога водата за пиење.Совршен Вода Фидер за вашите мали домаш

Пролетта е фиксна, и метал пролет тока се користи за да се поправи кафез, што не е лесно да се биде bitten од

Scroll