Обновено
Dialight Светлината Цевка, Еден, Круг, ПХБ - 515-1011F

Dialight Светлината Цевка, Еден, Круг, ПХБ - 515-1011F

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 42.72

Цена За : Секоја Должина : 14.6 mm Цевка Светлина Облик : Кружни Бр.на Светлина Цевки : 1 Светлината Цевка Боја : Јасно За Употреба Со : 3мм Led диоди Материјал : Поликарбонат Монтажа Дупка Кол : 2.87 mm Ro HS Согласност : Да.СВЕТЛИНАТА ЦЕВКА, ЕДЕН, КРУГ, ПХБ; Должина : 14.6 mm; Бр.на Светлина Цевки : 1 Pipes; Светлината Цевка Облик : Кружни; Светлината Цевка Монтажа : Притиснете Одговара; Светлината Цевка Боја : Транспарентна; Палета на производи : -; За Употреба Со : 3мм Led диоди; Материјал : Поликарбонат Ro HS Согласност : Да.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од високо квалитетен материјал, оваа светлина мушка е цврсти и издржливи.Се карактеризира со

База : G12 Frequency : 50 / 60 HZVoltage : 230 V dimming Color температура : Wam white2800~3200 K;Neutralwhite 40004500 K;Кул Бело 60006500 KNumber на Led диод

Име:лустерот Боја : фото боја Материјал : бакар ,стакло Големина : 10~20*20~25cm сијалица база : LED Тежина : 1 K

✔ Пониска Потрошувачка и Повисока Осветленост Ова E12 LED светилки (НеDimmable) е само 5 W но може да достигне д

НОВА И ПОДОБРЕНА ПОСВЕТЛА ЛЕР.Нашата нова SMD енергетски ефикасни LED светилки имаат 2 светли LED е за убави

КОМПАТИБИЛНИ СО PHILIPS БОЈА И ПОВЕЌЕ : E26 светилки, се поврзете директно до Zigbee компатибилен центри, вклучу

4 G далечински управувач,не ги поддржуваат сите други dimmer,овој линк ony обезбеди 10 светилки, контролорот к

Промена на бојата за полнење.Тенка топлина мијалник.Достапни во различни бои.Контрола тип : Слајд контр

✔Безжична Контрола на Опсег До 33 FT овозможи да Уживате во забавата на безжична Музика Игра и ја Менуваа

Изберете Comzler, и да го изберат подобар квалитет.【ЗАШТИТА на ОЧИ】 Comzler Тавански Вентилатор Светилки се и

1 16 Милиони RGB Боја т меша со вашето други апарати за дома, и одлична структура и изолација дизајн одржите

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

【Dimmable】led Lumiled сијалица е компатибилен со повеќето нежните.Нашата прва препорачува dimmer е Lutron DVWCL153 PH или L

Направени од високо квалитетен материјал, оваа светлина мушка е цврсти и издржливи.Се карактеризира со

Дополнуваат вашиот ажуриран урбан начин на живот со ова елегантно повик за дизајн во Бранеа Никел.Се вк

5 W, замена за BR30 халоген и блескаво светилки на располагање, заштеда до 86% електрична енергија.5 Вати (екв

750 PCS SMD LED Диоди Светла ,50 парчиња по тип 5 Бои за да Изберете : Жолта, црвена, сина, зелена, бела...

Модул се поврзува на вашиот светилка со ѕидниот штекер затоа што може да се претвори светилка за вклучу

Кул работа добра светлина и боја равномерност на покриеност прави овие светла идеален за широк спектар

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу

Низок Напон : 12 V A / C или D / C.За да се избегне треперење, ве молиме обидете се да го користите LED трансформа

ВЛАЖНИ ОТЦЕНЕТИ Добиете најмногу од вашиот осветлување со PAR 20 LED светилки кои се во можност да се справ

Лесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилки.Работа со новиот може даавтобус

LED светилки се користи 75% помалку енергија од блескаво сијалица и трае 25 пати подолго отколку традициона

Таа има просечен Живот повеќе од 20000 часа.Спецификации : Приклучок Тип : E27 Voltage : AC85265 V Моќ : 12 W / 15 W / 18 W / 20 WEm

Предмет : Вдлабнати Troffer.Номинална Големина Тела : 2 ft x 4 ft.Осветлување Технологија : ЛЕР.Осветлување Серт

Scroll