Обновено
super1798 6 Компјутери Симпатична Macaroon Накит Слушалка Пилула за Складирање Организира Кутија Случај - по Случаен избор на Боја

super1798 6 Компјутери Симпатична Macaroon Накит Слушалка Пилула за Складирање Организира Кутија Случај - по

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 516.00

Материјал : ПП + TPE.Дијаметар : 4cm/1.57", Дебелина : 2cm/0.79" (Прибл.).Боја : 6 Различни Бои, По Случаен Избор.Macaroon моделирање мала кутија за складирање, симпатична и иновативен дизајн.Мулти-цел, совршен за чување на обетки, прстени, монистра, слушалка, таблети и други gadgets,.Спецификации : Тип : Мини Складирање Кутија Материјал : ПП + TPE Боја : 6 Различни Бои, Случаен Количина : 6 Компјутери Карактеристики : Macaroon Стил, Преносни, Мини Дијаметар : 4cm/1.57", Дебелина : 2cm/0.79" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 6 x Мини Чување на Кутии(6 Бои, Случајно се Испратени, и Други додатоци не се вклучени.).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

360° Целосна Заштита : Airpods случај користите најновата едно парче калапи процес и микромат технологија на

Радио Микрофон со тешки изградба и големо влијание инженеринг пластични домување.Omniнасочен радио микр

✿【Мултиобоени】 : 8 бои се достапни airtags носителот, Бела, Црна, Розова, Црвена, Небо сина, Темно Зелено, Цр

Дизајниран случај за i Pad 8 Генерација 2020 Година (A2270 / A2428 / A2429 / A2430), i Pad 7 Генерација 2019 10.2" Таблет (Број на М

П : Може ли да се инсталира на предниот дел од долната страна до врвот страна?.Случајот за i Pod Touch 5 / 6 / 7 Слу

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

★【Модел : 】 Дизајниран за Apple i Pad 9.7 2018 / 2017 (i Pad 6 Генерација, Модел : A1893 A1954 и i Pad 5 Генерација, Модел : A1822 A1823

Сите производи е генерички.Само на компатибилни со допир на apple 6 оригинални покрие случај Здрав тешко к

Компатибилност : Специјално дизајниран за i Pad Про 12.9 2018 / 2020 Случај Таблета.Тоа НЕМА да работи за било кој

++Материјал : Направен од висококвалитет ЕВА материјали, цврсти и издржливи, shockproof и dustproof, отпорен на вод

Прецизни Димензија : Дизајн и Намалување особено за Плочка Колега телефон пронаоѓач / клучни пронаоѓач

【Еколошки Материјал】На airtag случај е направен од висококвалитет со силиконска, мека и издржливи.Лесни,

Сосема Нов Премиум Квалитет.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компатибилни Модели : Motorola

Таа има подобра антисудир и антисудир ефект, и да ги штити аглите на љубов машина.*Тенок Одговара Обезбе

Направен од висок квалитет на најлон материјал, кул црн, со непречено двојно патентите, лесно да се отво

Прави Мемо ME170 C (K017), ME170 CX (K01 A) полесно да се одржи и обезбедува удобен зафат.Напредниот дизајн Bobj Bounces!Агл

Постојат 2 lash поени за да можете да ја прикачите подигнат или рамо, рака.Умен антена дизајн не само што се

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Garmin Edge 520 ФЛЕКСИБИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на мека и м

Ова Bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашинадоказ,

Scroll