Обновено
Земните Дома Рачно Изработени Дрвени Спектакл Наочари Носителот Брада Облик Eyewear Retainer-Очила За Сонце Носителот На Екранот Стојат, Спектакл Спецификации Стенд - Опт

Земните Дома Рачно Изработени Дрвени Спектакл Наочари Носителот Брада Облик Eyewear Retainer-Очила За Сонце

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

УНИКАТЕН и МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Овој Спектакл Носител е рачно изработени од силни и издржливи Манго Дрво.Дизајниран од страна на Земните Дома, ова дрвени организатор е сигурно да се направи вашата канцеларија или дом, биро изгледа повеќе организирани.ЧУДАТ, ЛЕСНО КОМУНАЛНИ : Секогаш се прашувам каде се вашите чаши се?Ова е совршено решение за одржување на вашиот ексклузивни пар безбедно и корисна за вашата канцеларија биро или кревет од страна на маса.СТРАНА НАПРАВЕНА И 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Земните Дома спецификации носителот се рачно изработени со користење на едноставни уметничките алатки и висок квалитет, законски собрани Индискиот Дрво.ВИСТИНСКИ ПРОИЗВОД, ЛЕСНО се врати И ВРАЌАЊЕ : ве Молиме погледнете за "Земните Дома", како продавачот за време на работа за вистински производ.Направена во еден специфичен облик на Нос, рачно изработени со страст и внимание на детали.Спектаклот застане е направена во облик на Нос која има очила на својата глава, а сопственикот го задржува очила сигурно, а во место.На eyeglass и очила носителот може да се надарени за вашите најблиски.Едноставно поставете го вашиот очила на носот на овој дрвени скулптури и вие не мора да се грижите за губење на нив или добивање на гребнатини на објективот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Умно дизајниран компактен преносни екстра широк фиока десктоп складирање кутија дека се конвертира во

8 инчи,на easel стојат, исто така, одлично за 8x10inches .Нашите боја на палети здрав, издржлив, лесен за чистење...

Дрво Tripod Easel Големина : 7"широк x9.25"Висок,се Одржи на платно одбор дебелина до 1".Пакетот доаѓа со 8 pack дрве

Tabletop Easel Пакет : Добро изградени easel, нема потреба да се соберат, мило дизајниран дното фах убаво држете г

Оваа easel е идеален за прикажување на мали објекти како што се слики и свадба бизнис картички.Направени о

Совршен Екранот Стојат : На акрилик книга застане е јасно, така што не постои блокирање на твоите очи ког

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 6" H x 7.25" W x 5" Д мери до најблискиот .25".ЕКРАНОТ ДИМЕНЗИИ : 6" H x 6" W x 5" Д мери до најблискио

Неверојатно разновиден парче на опрема, Студиото Sketchbox Tabletop Easel од MEEDEN има сите вашата onthego сликарство и

Заврши 12 пак сет на мини 5" црно дрво екранот easels со 3" x 4", се протегала платна колекции.Секој комплет содр

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ПРЕДМЕТ : Одразува свежи тренд синоним за забава & quirkiness заедно со функционалност.Чудат

Приближната укината димензии : 10.6 во (27cm) (ширина) x 14in (36cm) (длабочина) x 3.74 во дело (9,5 см) (висина).Лесен тран

Лесен Само 9.35 LB празното Поле Easel со алуминиумска tripod и лизгање фиока и отстранлив палета.Мазна 12 1 / 2" W x 1

Различно обоени.Материјал : Керамички, жица.Димензии : 6 инчи должина x 6 инчи висина.Нашите easel плакети се

Easel Сет карактеристики 26 магнетни форми, 26 магнетни писма со слики, 7 сува избрише маркери, 15 шема карти, 5

▲ Tabletop мини easel : Пакетот вклучува 5 easels.Димензии : 30cm (12 инчи) висока, 19cm (7.5 инчи )широк, платно големина : 25c

Плетенка жица сатен злато заврши.Цврстата конструкција.Мултицел комунални easel 3 / 4" и длабочина држи до 3

Има колекционерски плочи, коцки, чинии, плочки, собирач книги, награди, сертификати, плакети, фото слика

Easel уметност кутија со простор за уметност резерви.Се одликува со прилагодливи easel дека има платна до 12.75

Дали сакате да се наслика со вашето дете , се уште Има повеќе постери од различни големини на екранот, ве

Scroll