Обновено
10ml Refillable Парфем Atomizer Спреј Шише Преносни Стакло Мини Празни Лесно да се Пополни Мирис Aftershave Пумпа Случај за Патување Дома(Злато)

10ml Refillable Парфем Atomizer Спреј Шише Преносни Стакло Мини Празни Лесно да се Пополни Мирис Aftershave

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2236.80

Материјал : Елоксирани алуминиумски.Tube Материјал : Стакло.Резултатите беа униформа магла спреј.Не излегуваат во јавноста, се Погодни да се Носат.Големина : 87 x17mm.Мини Големина, Компактен и лесен.Пакување за сите видови на чиста dew, цвет вода или шминка вода, мал спреј шише.Капацитет : 10ml Size : 87 x17mm Material : Елоксирани aluminum Pattern : Triangle Package се Вклучени : 1x Празни 10ml Спреј Bottle Color : злато, црна, silver Tube Материјал : Glass Brand нови & висок квалитет.Мини Големина, Компактен и лесен.Резултатите беа униформа магла спреј.Не излегуваат во јавноста, се Погодни да се Носат.Корозија-отпорни Пластика, Тебе design Packing за сите видови на чиста dew, цвет вода или шминка вода, мал спреј шише.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Патување големина контејнери се , BPA free, трајни, refillable и еднократно.Шише капи тесно натпревар шишиња' уст

Пакетот вклучува : 12pcs 15ml Празни Јасно Усна Сјај Контејнери.Материјал : пластика;Боја : clear;Капацитет : 15ml;

4 унца јасно пластика шише.Оваа 4 унца јасно пластика шише е популарен избор за чување и внимателно издав

КЛИКНЕТЕ на "Додади во Кошничка" копчето за да се цел на Mo Yo Природни Лаборатории HDPE 32 оз храна сос шише 32

Висок квалитет на алуминиум заврши и градба со армирано челик агли за дополнителна издржливост...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.СЛЕДНАТА ГЕНЕР

Мерења : Висина 4.97" x Дијаметар 1.50".Во една убава речиси целосно нетранспарентно црно стакло ова предме

10 парчиња, доволен за секојдневна употреба или холидеј патување, доволно за да се задоволат вашите разл

Направен од висок квалитет на јасно пластика, безбоен, и нетоксични, отпорни, refillable и еднократно.Издржли

МЕРЕЊА : Висина 4.22" x Дијаметар 1.30 ".ТЕМА ГОЛЕМИНА : 20400 ИЗДРЖЛИВИ : Сина Избледени Стакло Совршено да се ук

Материјал : PETG; Капацитет : 10 ml; Големина : 104*16.6 mm.Сребро и стилски, секој капак има вграденво управување с

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Алуминиум оксид, пластика; Rotatable Airless Пумпа Шише : Лесни, Течење

Мали тегли се вклопат во еден Шминка торба, или носење на багажот за да го користите дома или onthego.Тие се

Количина : 480 Парчиња (Комплетен Сет со Дното Јасно База Тегли + Метален се Зголеми Розово Злато Капаци За

Premim Материјал : Направен од високо квалитетни пластични, мирисслободна, безбедна и трајни производи за

ГОЛЕМА УСТА 4 ОЗ : Широк Устата Тегли, Пошироката Устата го прави полесно за вас да се користи со телото к

Чисто Стакло Прави Еднострано Тегли со метал во текот школка стиропор наредени капаци.Стаклото е идеал

JSJJAWS направен од висок квалитет на јасно пластика, безбоен, и нетоксични, отпорни, refillable и еднократно.Изд

Scroll