Обновено
EWANYO Водоотпорен Трактор Седиште за Мотокар, Косилка за Трева, Трева Трактор, Мали Пропадна Седиште Мотокар Седиште со Прилагодливи Агол Назад

EWANYO Водоотпорен Трактор Седиште за Мотокар, Косилка за Трева, Трева Трактор, Мали Пропадна Седиште Мотокар

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2034.96

Дебела водоотпорен и ЕКО СТП кожа.Основна Плоча Структура : Постојат слајд шини на дното на седиштето, кои се лесно да се инсталира.Ова седиште е направен од високо квалитетни ПВЦ, кои го прават тоа водоотпорен трајни и многу лесно да се чисти.Зголемената дупки се 230mm, освен во ширина (од лево на десно) и 280 мм во длабочина (од напред-назад), погоден за повеќето forklifts.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Нејзините thickly-поместена седиште и backrest ќе обезбеди вашиот удобно седење.Исто така е можно да се вежба дополнителна монтажа дупки.На оваа високо-квалитетни универзален трактор седиште е многу лесно да се чисти, издржливи, водоотпорен и удобно.исклучителна дебели СТП кожа со добра breathability, нула-доказ, издржливи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Висок квалитет : Направени со користење на највисок квалитет на материјали, 1200d оксфорд со пвц обложени,

100% Нови резервни Седиштето ги задоволуваат ОЕМ спецификации за Kubota, светски обединет, Massey Фергусон, Миц�

Abssrsautomotive Multicontour Седиште За A6 A7 A8 S6 S8 НОВИ ОЕМ 20102012 година 4h0907182c.A6 2.0 L 2012 A6 Avant 2.0 L 2012 A6 Quattro 2.0 L 2012 О7 2011, 2012 A8 Qu

Гаранција.TY15862 Седиштето, Грбот со Низок, YLW Нови замена седиште за John Deere Јава Трева модели : F150, F525, RX63, RX73,

Лесно да се постигне губење на вредноста се справи обезбедува точни суспензија тензија 3позиција присп�

2 Парче Само Одвод Седиште Перници 6.Тоа е високиот квалитет на седиштето.УДОБНО ТЕШКИ ПОМЕСТЕНА ВИНИЛ.К�

【Цврсти и Тешки】 Овие tripod кампување столици со назад поддржува до 225lbs.На 3нога сина и кавервиткање стол

【Цврсти и Тешки】 Овие tripod кампување столици со назад поддржува до 225lbs.На 3нога сина и кавервиткање стол

????*ВИСОК КВАЛИТЕТ*Висок квалитет СТП кожа надвор,замена на механички седиште ????DESIGH СО БЕЗБЕДНО ПОЈАСдо�

Briggs & Stratton 820411 Вистински Briggs & Stratton Инјектор Седиште.Нови ОЕМ Дел.Се користи На Повеќето 3Цилиндричен Теч�

Состојба : Нова.Дел Тип : ОЕМ.Сите производи се тестираат за издржливост, сигурност и перформанси.Примен�

Scroll