Обновено
Кингстон Месинг BA4812AB Митрополитот Крпа Бар, Антички Месинг

Кингстон Месинг BA4812AB Митрополитот Крпа Бар, Антички Месинг

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 319.20

Висок квалитет месинг конструкција за трајност и сигурност.Одлична уметничка изработка.Додадете еден допир на елеганција на вашиот бања со стилски крпа бар од Вода Оникс.Лесна инсталација.Висат вашиот крпи во стил со шик жалба на Кингстон Месинг Митрополитот Крпа Бар.Достапна е во повеќе бои, овој 18" во лентата за брзо може да стане суштински дел од вашата бања дизајн.Пар со други додатоци од Митрополитот Колекција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Метална конструкција.Елегантен дизајн и заврши.Производот е произведен во Кина.Мемоарите додатоци со Д

Одлично за Чување на Суви Крпи : растојанието помеѓу два такта е 2.5".Растојанието помеѓу два крпа барови

ЕКСКЛУЗИВНО Vero, а Делта Тапа собирање, ќе се создаде забава нов почеток на проектот за подобрување, доде

Бања Додатоци Во Собата.Сапун Носителот / Тоалет четкање / Крпа Бар / Хартија Носителот / Облека Кука.Ма

【ЗАВРШИ】 : Мат Црно, Стилски и исклучителна мат процес направи бања носители изгледа модата и се чувств

Лесно да се инсталира без дупчење штета инсталирате со 3 M лента.Само кора исклучите некоја заштитна фол

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите на вашата

Едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги реши вашите проблеми.5 и беа 25,5инчен крпа бар, крпа прстен, т

ИЗДРЖЛИВИ & ТЕШКИ Направени од премија од нерѓосувачки челик Sво споредба со другите материјали, врши п

На Зајдисонце Бања сет вклучува 1 двојна облека кука 1 тоалетна хартија носителот 1 крпа прстен 1 24" крп

Класичен Гроздобер Стил Силен рустикален атмосферата во природната текстура на бања оркестарот да бид

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

Големина : 60*7cm.Лесно одредување на ѕид.Инсталацијата е едноставна со сите тела и фитинзи вклучени, и рез

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

Направена од цврст месинг и трајни дизајнер заврши.Го прави ефикасно користење на вашата бања простор.С

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

Материјал:304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши:Висок Квалитет на црно.Тип : Бања Додатоци.Употреба : Бања /

СОВРШЕН КРПА БАР ЗА СЕКОЈА БАЊА : Оваа елегантна крпа бар е убава и функционална прилог на било бања, пом

Цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик изградба.Одлична уметничка изработка.Сет вклучува 18инчен крпа бар

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА И ЛЕСЕН : Пригоден Крпа Рек : Над Вратата Крпа Багажник со 4 Куки Мерки 19.5" X 4.3" X 11.4" и

1, Свитлива : 180°Ротација нерѓосувачки челик вртливата крпа шини со количка за оружје, може да се свитка п

Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Ка

Jamestown, модерен Френклин Месинг колекција, со напор стил и класична убавина, ќе ви помогне да се ревитализ

Scroll