Обновено
2 Насоки чешка Bicone Кристал Лабава Монистра 4mm (0.16 Инчи) Мали Емералд Зелена (200-210pcs) за Накит Занает Одлуки CCB424

2 Насоки чешка Bicone Кристал Лабава Монистра 4mm (0.16 Инчи) Мали Емералд Зелена (200-210pcs) за Накит Занает

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 40.56

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред, ви благодарам. ✦ Пристоен квалитет кристално монистра; одлично за сите видови на накит или занает одлуки.Додадете убава искра за вашиот уникатен накит дизајн со нашата општа кристал монистра.Нашите кристално мушка избор е достапна во форми на bicone, круг, rondelle, teardrop, коцка, конус, хеликс, срцето, пеперутка, а е достапен во големината на 3мм, 4mm, 6mm, 8mm, 10мм и 12mm.16 инчен); Дупка со дијаметар ~ 1.Ве молиме проверете го во сите наши огласи на или од нашата интернет страница.Материјал : crystalized стакло; безбедно накит или изработка на одлуки компонента; (материјал цел : Сваровски кристали монистра се исто така направени од crystalized стакло). ✦✦ боја на вистинскиот објект може да биде малку различен од сликата, поради осветлување при фотографирање на предмети ✦ Овој објект е спакуван во Adabele заштитна марка торба.Нашата општа кристал монистра се направени од полиран crystalized материјал стакло со стакло изработка на технологијата и процесите од Австрија и чешка.Ве молиме даде нашиот општ кристал монистра пробајте ако сте во потрага по многу пониски цени алтернативи на Сваровски и Preciosa кристал монистра.Мушка големина : 4mm (или ~ 0.Секое лежиште има повеќе аспекти за да ја зголемите светлината рефлексивноста, и додава прекрасен искра на вашиот обетки, ѓердани, нараквица, anklet, прстени, keychain, pendant, шарм, ознака, rosary и мала монистра, и сите други накит изработка на проекти.Покрај кристално стакло монистра, ние исто така снабдување голем избор на скапоцен камен монистра и накит резерви на sterling silver или месинг материјали за вашиот накит одлуки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021...

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

*Заштитна маска и вистински, тивко тастатура поддршка 3 користете режими за сликање Пишување, Гледање, Ч

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

ВИСОККВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ:Погодна за внатрешна употреба или надвор, во заштитени области, на оваа висо

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R...

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

Scroll