Обновено
CDI вртежен момент TCQYRXSM20A 20 Millimeter 6 Точка Одблесокот Орев Y Главата

CDI вртежен момент TCQYRXSM20A 20 Millimeter 6 Точка Одблесокот Орев Y Главата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 514.80

Заменлив Главата Дискови за Пред-Сетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и високо ефикасни.Направен во сад.Опис на производот Меѓусебно Главата Дискови за Пред-Сетови - 6 Точка Одблесокот Орев Глави.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и високо ефикасни.Од Производителот Оваа CDI вртежен момент 20 millimeter 6 точка одблесокот орев Y главата е за користење со претходно поставени вртежен момент клучеви, оваа глава е дизајниран за употреба на линии за производство и останати апликации каде што одредена вртежен момент е потребно за повторувачки операции.Дизајнирање, изработка и материјалите што се користат се развиени во координација со големи производители во реалните производство употреба.Натпреварот месо тело големина на главата со месо тело големина на саканата пред поставите вртежен момент клуч.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Големина на : различни големини се на располагање, 27.Тоа може да се мијат со ладна вода и може да биде маш

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

j Product Име : Инфрацрвен Пречка Избегнување Сензор Модул;Тип : LM393;Работен Напон : DC 3.35 V.Канал Број : 1;Открив

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Издржливи надворешен дијаметар : прибл 7 мм; Внатре дијаметар : прибл 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 8174133021 Го

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

Scroll