Обновено
IKAXIYO 5Pcs Про Нерѓосувачки Челик Веѓа Пинцети Прецизност Коса Отстранување Алатка Убавина

IKAXIYO 5Pcs Про Нерѓосувачки Челик Веѓа Пинцети Прецизност Коса Отстранување Алатка Убавина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1881.60

Дизајниран за да ги отстраните несаканите лицето/веѓа коса.Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен, компактен и лесен, може да се стави во чанта.Спецификации : Лесен, компактен и лесен, може да се стави во чанта.Совршен за двете професионална употреба и за домашна употреба.Дизајниран за да ги отстраните несаканите лицето/веѓа коса.Тип : Веѓа Tweezers Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 5 Pcs Features : Издржлив, Лесен за Употреба, Portable Length : 8.7 cm/3.43" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 5 x Веѓа помош на пинцета.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Големина : За 9cm подолг и за 1.5 cm широк.Одлично за веѓите, лице, ворасте ко

Совршено подреден во средина рака заврши совети.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : На 4pcs tweezes сет содржи еден пар на класич

Alluring Пинк со сјајот ESD Пинцети за eyelash екстензии.Трансферот на tweezer тип.Нашата висока прецизност укажа по

СМК : Нашата розова eyelash продолжување пинцети се специјално дизајнирани за професионална прецизност за

Прецизност од нерѓосувачки челик, пинцети, што се применува.Примена : Мултицел пинцети за сите видови на

"Нова смисла пинцети" што кондензираната Јапонски изработка .Големина : 10 cm (4 in) х 1 cm (0.4 во) х 1 cm (0.4 во) / Те

Прецизност совети зграби секоја коса во секое време, вклучувајќи fuzz и слама.Нерѓосувачки челик изградб

Производителот гаранција може да не се применува #7 Нерѓосувачки челик помош на пинцета.Дополнителна па

Одлична алатка за вашата веѓа, и преглед на различни стилови на веѓа форми 2 во 1 дизајн, исто така, може д

Јапонски нерѓосувачки челик.Отстрани ingrown коса, нов раст и splinters.Мат финиш.Направена од висококвалитет Ј

Прецизностусогласена коса совети се најдобри за сите ваши tweezing потреби.Текстура рачки за дополнителна

G S Пинцети за Ingrown Коса Најдобрите Нерѓосувачки Челик Професионални Посочи Blackhead Смена – Прецизност Ве

1 Pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Режа се Справи со помош на пинцета Форма Алатка Веѓа Убавина Носот

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : клипот има чудни совет и разумна должина, па можете да го користите лесно.ЛЕСЕН ЗА К

Должина : 45 / 8" материјал : не ' рѓосувачки челик + немагнетни.Тежина : околу 0.5 oz полупосочи совети.Топ триа

3.5" SPLINTER ФОРЦЕПС ПИНЦЕТИ ПАРИЧНА КАЗНА ТОЧКА.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТИ КАКО

ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ПАРИЧНА КАЗНА УКАЖА ЗА ЛИЦЕТО И НОГАТА РАБОТА.ОДЛИЧНО ЗА ПРИ

Направени од високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјал, добра еластичност и не е лесно да се дефо

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема цврстина и отпорност на абе

【УСЛУГА ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА】Ние сме посветени на обезбедување дека сте 100% задоволни.се обезбеди сов

Лесно да се одржуваат, само избришете ја со мека сува крпа или натопена во алкохол крпа и ставете го во з

И мажите и жените уживаат удобно да се сфати со помош на пинцета' 3.Конструиран со Прецизност Усогласени

Scroll