Обновено
Мажите TIGI Кревет Раководител Б За Мажи Исчисти Пеперминт клима уред 6.76 оз 1 buc sku# 1759973MA

Мажите TIGI Кревет Раководител Б За Мажи Исчисти Пеперминт клима уред 6.76 оз 1 buc sku 1759973MA

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 585.60

Бања И Убавина.Ова е за 1 buc.TIGI Кревет Раководител Б За Мажи Исчисти Пеперминт клима уред 6.76 oz TIGI Кревет Раководител Б За Мажи Исчисти Пеперминт клима уред додава волумен и сјај и промовира здрав раст на косата.Тоа помага да се подобри губење на обемот на телото и полнота.Содржи женшен корен екстракт, протеини и природни нане.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мирис : Мед Дожд (Ова врнежи од дожд, ќебе на себе со слатка, powdery капки мед бакнежи).Црна Кањоните Црна Кањ

Контроли frizz & подели завршува.Подебели, посилни, здрава коса.Алкохолслободни.DOO GRO Мега стил Argan Масло се

3 Парчиња 13 Унца (385ml).Исполнет Со Куркума, Амла Екстракт И Кокосово Млеко.Го Зајакнува Насоки Против Крш

ЈасMju Hatomugi Кожата клима уред 500ml / 16.90 Оз.Мултиакција климатизација face & body третман.ЈасMju.Користете тоа по

Оставам Во средството за смекнување на косата со Органски Маслиново Масло.Штити, услови за коса и moisturizes

Заштита на штета нега, коса од надвор на животната средина стрес.Бесплатни мирисбесплатен додатокслобо

Мирис : Црвено Јаболко Зачин (Свежи зимзелени и зачинета apple спогодба се вклопуваат во свежи класичен Бо

Негување на средството за смекнување на косата.Совршен за досадна коса.Направени со 96% состојки од прир

Мирис : Taco (Вулгарен јунешко белешки со зачинета "јужно од границата" спогодба, со хрупкави пченка tortilla н

Мирис : Mulberry Радост (Јагода, Лили, Chutney, Слива, Брусница, Mulberry на Ревен Мошус база).Црна Кањоните Црна Кањон

Имено подобрува влакната отпор кон елементи riginal Florigan производ од 1975 година Црвено овошје и sangre де grado ра

Подигнете сјај на мега вати статус со овој Platinum Влакнаисполнет условување на третман кој обезбедува бе

Мирис : Солена Вода Taffy (старомодни бонбони, влечат слатка со само еден совет од сол.).Црна Кањоните Црна К

Мирис : Брусница Cobbler.Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Цр

Контроли и ги дефинира кадрици.Контроли frizz и flyaways.Услови и хидрира косата.Негување клима уред доставув

Услови Нежно Се Додека Враќање (Condiciona Suavemente Enquanto Restaura Os Fios).Посилни, Отпорни Со Поздрав Аспект (Fios Mais Fortes,

Единствена формула обезбедува долготрајни, природни резултати.Тоа нема да се фаќа за надвор, не дамка н

Мирис : Лето Удар (Розова грејпфрут и Cantaloupe со Cyclamen, Чај Лисја и Портокалова Боја на Основата Мошус, Килиб

Мирис : Шампањ Fizz (шампанско, шампањ суштината).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Дос

Мешавина од четири климатизација actives длабоко јадев сува, тешко или оштетена коса да се врати копнееше з

6 Парчиња 12 Унца (355ml).Без Сулфати Или Минерални Масла,.За Сува, Дехидрирана Коса.Брави Во Влага,.Контроли

Мирис : Пинк Јаболка (Пенливи apple и вода лили).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Доста

Секоја активна супстанција е избран за својата nutritive и трајни естетски ефект, за бестежин косата со макс

Не Содржи Лорел / Laureth Сулфати.Без суровост Никогаш не се Тестираат врз Животни.Погоден за Сите Типови К

Тоа е нежна доволно за секојдневна нега за деца и возрасни слично.Бесплатни parabens, сулфати, груби хемикал

Боја за нега на средството за смекнување на косата од #1 боја на косата бренд во САД.Минимизира боја исче

На штета за обновување на третман за подолги и посилни кадрици кој нашиот единствен Навивам Поправка + Р

ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Овој производ е само некоја база, која можете да ги прилагодите со додавање на било aromather

Кратко губење на косата.Тоа е луксузен еликсир раст на косата балсам за затегнати, сува, кадрава или frizzy

Scroll