Обновено
Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Без Топлински Кадрици Лента за Коса Ролки Headband Коса Curlers Косата Алатки Виткање железо (Боја : Сива)

Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Без Топлински Кадрици Лента за Коса Ролки Headband Коса Curlers

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 405.84

Сигурен квалитет и потрајни.Погоден за носење дома или за бизнис патувања, и погодна за влажна коса употреба.Да имате убава кадрава коса секој ден.Удобно и креативни виткање железо е исто така одличен подарок, соодветен за семејството, пријателите, колегите, така што тие, исто така може да имаат убави кадрава коса.Сигурен квалитет и потрајни.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Боја : Розова,сина,yellow Size : Виткање железо должина од 1 M/39inch Material : Polyester Package Вклучуваат : 2x Коса ring1x виткање железо.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Избор на коса заштита : керамички глазура слој технологија намалувања исклучување на директен контакт

Керамички турмалин топлинска цевка, греење рамномерно.PTC загрева,безбедно и брзо.LCD екранот, температур

Блага сила perming лосион за оштетена коса 400 мл.Револуционерна cysteamine виткање лосион кој создава траен кадр

Температура лесно може да се прилагодат за да одговараат на вашиот тип на коса и трим да се создаде убав

0.3 mm дијаметар, супер фина магла спреј.Спреј шише усвојува високо квалитетен материјал, безбедно и трајн

Безбедност Напон :24 V излезниот напон, безопасни за човечкото.Греење :Рамномерно и Брзо се загреваат и

10 различни пакети за различни перм прачки во големини.Одлично да се акции до секој салон.Различни голем

Совршен Подарок и Широка Употреба : Спиење ролки може да се користи во различни прилики, како што се роде

Scroll